Skocz do zawartości

Pierwszy motor 80-125cm.?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hahah no to powodzenia :-D :-D z TS 50 nie wycisniesz 9 KM najwyzej 5 a nawet przy wadze 80 kilo 9 koni to i tak nie jedzie tylko sie toczy a zawieszenie :-D :-D :lol:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze panuje ostra nagonka na DT80. 110Kg czy to az TAK duzo ? To tylko 8kg wiecej niz WR250F i zarazem 8kg mniej niz EXC450. Ale chyba nie bedziemy porownywac DT to tych sprzetow :) Mowicie ze nie jedzie ? Hmmm... 12Km to malo dla czlowieka ktory nigdy nie mial doczynienia z motocyklam ? Wydaje mi sie ze mocy jest w sam raz jak na poczatek, nie za duzo nie za malo. Do 60km/h jeszcze jakos jedzie, pozniej zaczyna juz sie toczyc :) Nie zapominajcie ze to nie jest wyczyn tylko "miejski motocykl o podniesionej zdolnosci terenowej" i swoje zadanie spelnia genialnie !

 

Jezeli Ts jest duzo lepsza od Dt to dlaczego jest 10x mniej popularna w polsce ? Jak na swoj wiek konstrukcja dt jest naprawde dobra, sprawdzona wlasciwie w kazdych warunkach, oczywiscie z umiarem.

 

Jezeli cos jeszcze przyjdzie mi do glowy to napisze ;)

Prosze was troche luzu :P

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Ts jest duzo lepsza od Dt to dlaczego jest 10x mniej popularna w polsce ?

 

A dlaczego dt 80 juz nie jest produkowana?? Glownie dlatego że skorzystali z tego co dobre i zrobili dt50 z bdb silnikiem. Co do ts...sama ts nie jest produkowana ale jej silnik siedzi w rmx-ie...

Nawet jesli 110kg to nie jest potwornie duzo...to jest duzo za duzo...gdyby dt wazyla 95kg mogla by byc zajebista.

 

 

Nie zapominajcie ze to nie jest wyczyn tylko "miejski motocykl o podniesionej zdolnosci terenowej" i swoje zadanie spelnia genialnie !

 

No wlasnie...o podniesionych zdolnosciach tereowych...a np: rx nie jest juz miejskim motocyklem o podniesionych zdolnosciach terenowych tylko prawdziwym hard enduro o malej pojemnosci...gdyby ts byla troche lepiej zawieszona (nie chodzi o prowadzenie bo to jest wysmienite ale o grubosc elementow (po tylu latach "puszczaja na zlepie" :)

 

Cos mi sie wydaje ze panuje ostra nagonka na DT80

 

Lepiej zeby ludzie wiedzieli ze dt to najslabszy endurak w klasie 50-80cc...juz mtx 80r2 jest lepszy! Proponuje znajdz kogos z ts 70 o umiejetnosciach podobnych do twoich i w sredni teren...zobaczysz w czym ts jest lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z TS 50 nie wycisniesz 9 KM najwyzej 5

Stary jezeli nie widzisz roznicy miedzy japonska TS'ka a Niemiecka to nic nie mow. Niemiecka TS to porazka i nawet po maxymalnym tuningu nie dorowna wersji chlodzonej ciecza z cylindrem 70cc

z japonii (sprawdzone). BTW czemu RMX50 ma 9km a TS50 z tym samym silnikiem tylko 5km?? :lol:

Nie zapominajcie ze to nie jest wyczyn tylko "miejski motocykl o podniesionej zdolnosci terenowej"

 

Swietnie to ujales :!:

 

Jezeli Ts jest duzo lepsza od Dt to dlaczego jest 10x mniej popularna w polsce ?

 

Czyli twierdzisz ze Dt125r to najlepsze enduro 125cc?? KDX'ow prawie w Polsce nie ma, a sa w pod KAZDYM wzgledem lepsze (rama KX, silnik zblizony, Zawieszenie upside-down )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na etapie wybierania 125/200. Biore pod uwage wszystkie plusy i minusy tych modeli. Zastanawiam się również który wyjdzie mi ekonomiczniej...Myślałem że EXC 125 ma 36KM. Ale skoro mówisz że 41 to pewnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na etapie wybierania 125/200. Biore pod uwage wszystkie plusy i minusy tych modeli. Zastanawiam się również który wyjdzie mi ekonomiczniej...Myślałem że EXC 125 ma 36KM. Ale skoro mówisz że 41 to pewnie tak jest.

ty to jestes agent... NIe wiem czym ty teraz jezdzisz ale chyba dt 80 i moim zdaniem ktm exc 200 to duzo za duzo dla ciebie !!

Jak jjuz tak myslisz troche na przyszlosc to kup sobie adventure 950 i bedzie idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam DT 80 i wiem że EXC 125 to bardzo mocna maszyna ale mam zamiar "przytrzymać" ją dłużej niż 12 miesięcy. A w ogóle tak jak Enduras i Dominik Szymański mówili : Na 200 eździ się tak samo jak na 125 tylko że 200 ma znacznie lepszy dół. Pozdro

 

[ Dopisane: 11-09-2005, 21:39 ]

Sorka nie Dominik Szymański tylko Strzalek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam DT 80 i wiem że EXC 125 to bardzo mocna maszyna ale mam zamiar "przytrzymać" ją dłużej niż 12 miesięcy. A w ogóle tak jak Enduras i Dominik Szymański mówili : Na 200 eździ się tak samo jak na 125 tylko że 200 ma znacznie lepszy dół. Pozdro

no to jak juz tak myslisz to moze zastanow sie nad wr 250f ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...