Skocz do zawartości

Gibernau-Rossi


Domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie wygraną Rossiego-czy była jego wina na ostatnim zakręcie??Ja uważam że nie-po prostu walka w wyścigu a że ostra to inna sprawa,ostatnie okrążenia w ogóle były mistrzowskie w wykonaniu Valentino i Sete :D

 

Tu dla tych kórzy nie widzieli wyścigu http://www2.motogp.com/ppv_multimedia2/337...37513_27600.wmv

 

I to czego nie pokazali na Eurosporcie czyli konferencja prasowa

Sete: http://www2.motogp.com/ppv_multimedia2/337...37549_81660.wmv

Rossi http://www2.motogp.com/ppv_multimedia2/337...37525_89232.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano rzeczywiście, wyścig był przepiękny (26 i 27 okrążenie).

Rossi jest jak zwykle NAJLEPSIEJSZY.

Zawsze trzymam kciuki za tego skurczybyka.

 

A Sete? Eeee, zachowywał się jak ciota, łapał się za "obolały" łokieć. Po prostu szkoda słów. Poza tym zastanawiał się, czy podać Rossiemu dłoń.

 

Facet nie może przeboleć, że Vale jest lepszy. A Vale jest lepszy ... od wszystkich na świecie. :D)

Dobrze jednak, że Sete jest "wolnokumający", bo inaczej nie byłoby takiej zabawy :P), jakby uznał, że walka nie ma sensu.

 

Pozdr

J

 

PS. Portugalię też wygra The Doctor :D Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2005 rozpoczęty wygraną Rossiego,mnie to nie dziwi :D

Rzeczywiście dwa ostatnie okrążenia trzymały najbardziej w napięciu

sete/rossi,rossi/sete hehe jednak widać że apetytu Valentino na wygraną nie jest w stanie nic powstrzymać.Gibernau popełnił błąd zostawiając miejsce po wewnętrznej , a Rossi to wykorzystał i tym samym udowodnił ,że jest genialny :D

 

Portugalię pewnie też wygra :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedzialem, że tak będzie.

Dziś ze mna mama oglądała zawody i dziwila się - jak te motocykle sie nie przewróca 8)

 

A swoją drogą - w Superbajku na pc - gram Rossim i zajmuje ostanie miejsce narazie - ale gram na najtrudniejszym poziomie :D

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja trzymam kciuki za Sete od czasu gdy zginął Kato i Sete przez bardzo długi czas pamiętał o nim za każdym razem gdy stawał na pudle, co nieczęsto się zdarza w naszym skomercjalizowanym świecie, ale muszę przyznać że od czasu afery w zeszłym roku nie starcza mu klasy żeby godnie się zachować przegrywając z Rossim, który jest bezwzględnie najlepszy...

inna sprawa, że łatwo zachować klasę gdy się wygrywa, zobaczymy jak zachowa się Rossi gdy przegra :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig bardzo spoko. Końcówka poprsotu mnie rozwaliła na atomy... szok poprostu, taką walke jak pod koniec wyścigu nie czesto sie ogląda.

Jeśli chodzi o samo spięcie na ostatnim zakręcie to wyszło jak wyszło, mysle ze nie ma tu co winić ani Rossiego ani Sete- poprostu jechali na zabój i na maxa i takie rzeczy sie zdarzają... nie było tam umyślnego wypychania sie z toru czy jakiegoś niebezpiecznego zajeżdżania drogi.

Sete miał prawo sie wkurzyc bo każdy w takiej chwili by sie wkurzył ale też i nie powinien robić żadnych fochów i przesadzać.

Natomiast reakcja kibiców i te faki w kierunki rossiego to było ostre przegięcie... :D

 

Strasznie też żałuje ze Hayden sie położył. Kurde naprawde fajnie jechał, byłby trzeci ale przesadził gdy zaczął nadganiać do rossiego... Szkoda ale cóż- nie pierwszy raz ale mam nadzieje że już ostatni! :D

Tak jak już wielokrotnie pisąłem na tym forum ten gośc ma niesamowity talent, brakuje mu tylko troche doświadczenia.

Ja twardo trzymam za niego kciuki prawie na równi z tym jak kibicuje Rossiemu. Coś czuje ze w ciągu roku max dwóch pokaże pazurki i wejdzie na stałe do cisłej czołówki walczącej o korone a nie tylko o kolejny punkty i ewentualnie podium...8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że możemy jeszcze długo czekać, żeby zobaczyć przegraną Rossiego. Wszystkich w sezonie nie wygra, ale mistrzostwo pewnie zdobędzie, bo nie bardzo widać kandydata do równej długiej walki. Może w przyszłym sezonie Pedrosa zmieni klasę i pobije resztę rekordów typu najmłodszy triumfator, tym razem w MotoGP!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi to jest gość, ma niezłe poczucie humoru i zawsze na niego stawiam,ale niestety nie oglądałem wyścigu, zdążyłem tylko włączyc końcówkę jak stali na podium. Sete obruszony :D i rozwaliło mnie jego zastanowienie czy podac rękę Rossiemu, co za łebster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...