Skocz do zawartości

Ścigacze 50ccm...


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Derbi GPR50RR miałem przez 2 lata. Wersja otwarta potrafi napedzić sie do licznikowych 110km/h. Zrobiłem nim sporo km bezawaryjnie. Firma ma spore tradycje w sporcie. Obecnie na rynku jest 2ga generacja GPR. Ja miałem pierwszą w latach 2000-2002. www.derbi.com

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj fakt faktem nie polecam ściga 50 ccm Mateusz planujesz coś takiego zakupić :?: Słyszałem ,że 50 ccm ma tragiczny idgłos moja rd ma nawet fajny myślałem ,że o mniej wiecej moim odgłosie mówicie ,że taki kiczowy lecz ostatnio usłyszałem drbi gpr 50 .......... ehhhh ładan padaka komarek ma lepszy odgłos ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj fakt faktem nie polecam ściga 50 ccm Mateusz planujesz coś takiego zakupić :?: Słyszałem ,że 50 ccm ma tragiczny idgłos moja rd ma nawet fajny myślałem ,że o mniej wiecej moim odgłosie mówicie ,że taki kiczowy lecz ostatnio usłyszałem drbi gpr 50 .......... ehhhh ładan padaka komarek ma lepszy odgłos ...

do słuchania to sobie mozna kupić walkmana za kilkadziesiąt PLN...

Moto ma ganiac i trudno wymagać by 50ccm 2T z jednym cylindrem grzmiało jak Ducati 998SPS czy MT01.

Chłopak chce kupic sprzet by legalnie śmigać więc branie pod uwagę odgłosu jako główne kryterium wyboru jest chyba nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj fakt faktem nie polecam ściga 50 ccm Mateusz planujesz coś takiego zakupić :?: Słyszałem ,że 50 ccm ma tragiczny idgłos moja rd ma nawet fajny myślałem ,że o mniej wiecej moim odgłosie mówicie ,że taki kiczowy lecz ostatnio usłyszałem drbi gpr 50 .......... ehhhh ładan padaka komarek ma lepszy odgłos ...

do słuchania to sobie mozna kupić walkmana za kilkadziesiąt PLN...

Moto ma ganiac i trudno wymagać by 50ccm 2T z jednym cylindrem grzmiało jak Ducati 998SPS czy MT01.

Chłopak chce kupic sprzet by legalnie śmigać więc branie pod uwagę odgłosu jako główne kryterium wyboru jest chyba nieporozumieniem.

Ja rozumiem ale chyba każdy chce mieć moto które ładnie brzmi ...

Dużo ładniej brzmi enduro pokroju Yamahy DT itp i takim moto można bardziej poszaleć (przynajmniej w terenie) bo taką 50 raczej nie poszalejesz na asfalcie ... Starsze używane moto są 80 ccm co jest naprawde dobrym rozwiązaniem i są one przeważnie zarejestrowane na 50 zawsze wtedy można jeszcze założyć jakiś kit tuningowy na 100-110 i moto już ładnie chula i odgłos nie ten .Ale po cóż dzielić skure na niedzwiedziu jak mozemy sie dowiedzieć zaraz ,że Mateusz śmiga na R1 tylko z ciekawości pyta o takie motorki bo np założył sie z kumplem ;) Wiem wiem pewnie nie ma 35 lat jak w opisie lecz jest młody i system sam podał :) Mateuszu napisz coś wiecej bo jak narazie modele są wymienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AF-1 czyli starsza siostrzyczka RS-ki ;). najciekawsze są wersje futura i replica z rocznika ok 91. , wizualnie od rs roznia sie tylko zadupkiem (plastikiem pod tylnym siedzeniem) .sam kiedys takim jezdziłem 8) fakt, odglos malo ciekawy albo duuuuzo zmienia zamontowanie innej koncowki tłumika (ale nie przelotowej tylko zamknietej tak jak w oryginale w dt) :) sportowe koncowki tez prawie nic nie zmieniaja (zamknieta koncowka niestety zabierze pewnie jednego kucyka)

 

troche denerwujaca jest 3 biegowa skrzynia, zeby moto jakos przyspieszalo trzeba wkrecac obrotomierz na czerwone pole :twisted: a to nie prawda , ze taka 50-ka nie mozna poszalec (oczywiscie tylko po miescie) :twisted: tylko na gumie jezdzic nie chciala (za długi pierwszy bieg i słaaabiutki silnik na obrotach ponizej 7 tys

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Starsze używane moto są 80 ccm co jest naprawde dobrym rozwiązaniem i są one przeważnie zarejestrowane na 50 zawsze wtedy można jeszcze założyć jakiś kit tuningowy na 100-110 i moto już ładnie chula i odgłos nie ten

Zwykle te 80 to sa zwykłe 50 z tuningowymi cylindrami 70 albo 80ccm więc już wiekszego nie załozysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w takie zabawki sie nie bawię, ale mi bardziej podoba sie juz honda MBX 80. Jak bys poszukał to bys znalazł zarejestrowana na motorower. Jak chcesz kupowac ściga i myslisz, że każdy będzie myslał, że to jakaś 600cmm to sie mylisz i to grubo :). Ale jak tam juz chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branie pod uwagę odgłosu jako główne kryterium wyboru jest chyba nieporozumieniem.

 

Nie zgodzę się :) A co do 50 na sterydach, to żeby jako tako tym podróżowac, trzeba mieć spore umiejętności jeździeckie, dlatego popieram ludzi, którzy kupuja pierwsze moto ze skrzynią begów (która kształci w przyopadku wysilonych jednostek) zamiast skuterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...