Skocz do zawartości

Mam Yamahe XS 400SE!!!


Kostek_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

krzychu-kk fajnie, że napisałeś o aukcji, kiedyś szukałam części do xs, ale nic nie znalazłam, a teraz widzę że goścoiu ma większość :P i jeszcze do tego modelu co mam :D

 

link, gdyby komuś się nie chciało szukać po numerze aukcji :D :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47762987

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak...

Wczoraj byl pierwszy dzien kiedy moglem legalnie posmigac na swoim moto. Kiedy jechalem wieczorem droga pomiedzy wioskami :) Okazalo sie, ze moja Yamaszka nie wycisnie wiecej jak 120 km/h ;)

Przyznam, ze i tak nie za bardzo mi sie usmiecha jezdzic z taka predkoscia, ale troche sie rozczarowalem :?

A tak poza tym to bardzo przyjemny motocykl, bardzo sie ciesze, ze ja mam i ani troche nie zaluje.

Musze tylko jeszcze troche popracowac nad jazda w korkach :)

Zadnych lusterek nie pourywalem, ale skuterem bylo o wiele latwiej :) :D

Pozdro dla wszystkich ;)

EDIT: Aha zapomnialem, sprzedawca mowil, ze predkosciomierz oszukuje o 20km/h, czyli, ze wskazuje mniej niz faktycznie jest.

Czy to mozliwe?

Z tego co mi wiadomo, to predkosciomierz moze pokazywac za duza predkosc, a w druga strone to raczej niemozliwe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

XS Amazonki a XS Phantoma to zupełnie różna bajka

te motocykle nie łączy praktycznie nic oprócz nazwy

od 83r wychodził model z dwoma wałkami rozrządu, otwarta ramą i zawieszeniem tylnym na jednym amortyzatorze, były wersje 27KM i 45KM, różnica spowodowana zastosowaniem innych wałków rozrządu więc oddławianie jest raczej nieopłacalne, choperek tej wersji miał przydomek Maxim

model Phantoma ma silniczek z jednym wałkiem, rama zamknięta, itd

nie jestem do końca pewiem czy wogule była czterdziestokilkukonna wersja ale wszystkie xs400 przed 82r, z którymi się spotkałem miały silniki o mocy 27KM

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wbite 20 kW

1KM = 0,736 kW (o ile sie nie myle)

20kW =27,17 KM czyli mam 27 kucykow :)

no i jezeli predkosciomierz nie oszukuje to moto idzie powyzej tych 120km/h

Jako ze zbyt duzego doswiadczenia nie mam to jezdze z predkosciami tak do 110-120 km/h chociaz pare razy testowalem go i bylo 130 -140km/h , dalej nie probowalem, bo przy mojej wysokiej kierownicy ani to wygodne ani przyjemne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Aha zapomnialem, sprzedawca mowil, ze predkosciomierz oszukuje o 20km/h, czyli, ze wskazuje mniej niz faktycznie jest.

Czy to mozliwe?

Możliwe mozliwe 8) XS'a brody też tak ma. Jak nią wracałem po kupnie to trzymałem na blacie 100-110 i okazało się że kumpel który za mną jechał autem musiał pociskać tak pod 130 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No wiec tak...

Licznik nie przeklamuje. Sprawdzilem ojciec jechal katamaranem obok mnie i jego pokazywal to samo co moj.

W serwisie Yamachy na Sepiej powiedzieli mi, ze musze wymienic uklad napedowy tj. lancuch i zebatki, przewody wysokiego napiecia wraz z fajkami, krucce przy gaznikach, lancuszek rozrzadu i kosz sprzeglowy.

Koszt +/- 600zl.

Jak tylko bede mial kase to oddaje do serwisu, zobaczymy jak bedzie chodzic po kuracji ;)

Aha zapomnialem dodac, ze przed wczoraj poszla mi linka od predkosciomierza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...