Skocz do zawartości

Długi weekend majowy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mamy zaplanowany wypad na MZ i innych sprzętach na Słowacje....chyba pojedzie trochę ludzi z FORUM........Trasa była przedstawiona przez UNFOGRIVENA także na www.riders.pl i są chętni......zobaczymy co z tego wyjdzie.....

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory Pawel to napisałem ja myslałem ze jestem zalogowany ,

akiedy okazalo sie ze nie to juz niemogłem tego zkasowac

 

PS a moze tak forumowicze z okolic wawy byśmy gdzies skoczyli

moze na litwe podobno tam jest całkiem nieżle

albo pozwiedzać zamki w Górach Świętokszyskich :)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pozwiedzać zamki w Górach Świętokszyskich :)

 

To zapraszam w moje okolice.A zwiedza jest naprawdę co.Jak się ładnie poprosi(wspomagając prośbę np.szklanicą siwuchy) to cieeć pilnujący pozwoli spedzić noc na dziedzińcu w namiocie.Oczywiście razem z motocyklem.Wg. to najlepszy jest zamek w Krzyżtoporze-jak się w nocy maszynę odpali,to z lochów takie echo idzie,jakby tam stado diabłów było.A w pobliskich wioskach to pałno młodziutkich czarownic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pewnie będzie trzeba gdzieś śmignąć - ja planuję trasę albo na Mazury i do Kaliningradu, albo w przeciwną stronę - do Austrii przez Niemcy. Max 3-4 dni, minimum kasy, maksimum jazdy. Aha - za plecaczek będzie robić żona, o ile jej przejdą fobie po ubiegłorocznym szlifie, szyciu i innych tego typu nieprzyjemnościach.

Póki co zapraszam wszystkich na rajd enduro, który organizujemy wraz z kolegami (Towarzystwo Sportów Motorowych Sokół Poznań) na podpoznańskim poligonie w Biedrusku 18-19 maja. Więcej szczegółów na http://www.sokol.poznan.pl/rajd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo_ck albo Darek jak znacie opisywane przez was okolice to opiszcie jakas fajna trase :lol: :lol: , zameczki ktore wrto zwiedzic i gdzie mozna przenoscoweac , taka trase na 1,5 dnia, bo planujemy z kumplem wyskoczyc(moze ktos bedzie sie chcial przylaczyc???Nois ???... ) jak tylko zodebe oponke i zrobi sie ciut cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym polecieć na Litwę. Tam urodzili sie moi obaj Dziadkowie, a ja nigdy jeszcze nie byłem. Podobno mają lepdszy asfalt, niż my (a kto nie ma?).

 

Jednak był plan, żeby jechać na Słowację. może Rafik byś miał ochhotę? Ja na 90% jadę na Słowację. Bedzie kupa ludzi z Forum. Pomyśl.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo_ck  albo Darek  jak znacie opisywane przez was okolice to opiszcie jakas fajna trase :lol:  :lol:  , zameczki ktore wrto zwiedzic i gdzie mozna przenoscoweac , taka trase na 1,5 dnia, bo planujemy z kumplem wyskoczyc(moze ktos bedzie sie chcial przylaczyc???Nois ???... ) jak tylko zodebe oponke i zrobi sie ciut cieplej :)

 

 

Jak tylko kupie moto to jade z Wami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...