Skocz do zawartości

TRZMIEL MORDERCA !!!


Gość misiobaran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiobaran

WITAM.

 

Oto autantyczna historia, która przydazyła mi się tego roku podczas powrotu z kilkudniowego wypadu nad morze:

Jest sierpień, południe, piękna pogoda, droga jak marzenie, niewielki ruch, więc jedziemy dosyć szybko (140 km/h) jak na możliwosci mojej "MIEĆKI"(XJR 400), jako pasażerka moja kobitka Ania.

Wszystko pięknie, pełen luz..nagle wjeżdżamy w lasek i wiadomo szybka klei się od tych małych skurczybyków, ale to nie wszystko...wyjeżdżamy z lasku, a tu łubudu mnie coś w klatę i pod kask....TRZMIEL GIGANT !!!!.

Lata mi pod kaskiem, bzyczy, pcha się do oczu...ja z zamknietymi oczami cały w szoku, próbuje zatrzymac motocykl (dobrze że droga była prosta), zjechałem na pobocze, zciągnąłem kask i uwolniłem "gada".

Później przyszła refleksja że mogło się to skończyć bardzo nieprzyjemnie.

 

Czy ktoś z Was miał taką przygodę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem wolno w nocy motocyklem.

Hmm Mialem kask z zaciemnianą szybą....godzina 23 wiec było ciemno....

No nic otwieram szybe kasku i jade jade.....okolice rzeki i pełno, ale to pełno komarów czułem jak rozwalają mi sie o twarz.....Po hamulchach staje i po ubraniu chusty moglem liczyć na jakiś komfor jazdy......

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Robale to plaga. Dlatego założyłem szybę. Może nie jest piękna, ale robale rozplaskują się na szybie lub na górnej części kasku. Po bliskim spotkaniu z bąkiem (owadem, owadem!!!!!) uznałem, że byle jaka aby tylko szyba była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a mnie jak jechalem wieczorna pora i w starym kasku bez szybki wpadlo do oczu stado komarow lub innych dziadostw, na dodatek pozniej sie okazalo ze mam na to dziadostwo uczulenie. Mialem ponad tydzien zapalenie spojowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...jade sobie pewnego dzionka w krótkich spodenkach powolutku na plaze ;-))) jak mnie cos uje...o w lewą kostke u nogi to myślalem ze z moto spadne koorcze nawet ie mialem sily na luz dac ehh nawet nie wiem co to bylo ale tak napuchlo ze skarpetki byly wszystkie zamale potem hehe .,, i tak se wyleczylem z krootkich gaci ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te owady to chyba jedyny minus lata i wakacji. Nie da sie spokojnie nigdzie posiedziec, czy to przy ognisku czy na plazy czy w trasie... Mam juz tego dosc! :) Kilka razy mi sie zdarzyło, ze wlecialy do "ucha" (jechalem z otwarta szybka), kask mam DRIVER`a i jest on tak zrobiony, ze bez całkowitego zdjecia to paskudztwo nie wyleci :D Ohhhhyda! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jechałem WSK i nagle jakiś owad sie roztrzasnął na moim kasku,tak głośno że aż się wystraszyłem :D Póżniej miałem niezły ślad po kolesiu :) Nie wiem co by było jakby mi wparował w oko :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...