Skocz do zawartości

Marki kasków


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiecie gdzie w poznaniu albo w szczecinie moza kupic kask troche lepszy niz osbe czy max ale w ich cenie? :lol: może gdzies jeszcze trwaja wyprzedaze modeli z poprzednich lat ? ;)

jak wiecie , to piszcie szybko , bo jutro bede w poznaniu (17.03.2005) a w przyszlym tygodniu w szczecinie

 

edit:

oczywiscie chodzi o kask crossowy 8)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robak napisał:

nie wiecie gdzie w poznaniu albo w szczecinie moza kupic kask troche lepszy niz osbe czy max ale w ich cenie?  

 

Ostatnio przeglądając stronki o tematyce enduro, oraz oglądając rużne filmiki zaobserwowałem że uczestnicy rajdów mają kaski Osbe.

Nie wydaje mi się że jest to spowodowane niską ceną, ponieważ sprzęty na których jeżdzą są całkiem niezłe.

Czyżby ta firma niebyła taka zła, czemu na forum ogólne zdanie o tej firmie jest kiepskie?

Ja osobiście używałem tego kasku i nie mogę o nim nic złego powiedzieć, wiadomo wyglądem odstaje od kasków bardziej znanych firm no ale cena też się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używałem tego kasku i nie mogę o nim nic złego powiedzieć, wiadomo wyglądem odstaje od kasków bardziej znanych firm no ale cena też się różni

Wygląd wyglądem ale chodzi o wykonanie, jak leży na głowie, wage i jakie bezpieczeństwo daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek_t napisał:

Wygląd wyglądem ale chodzi o wykonanie, jak leży na głowie, wage i jakie bezpieczeństwo daje.

 

No wiadomo Osbe jest wykonany z jakiegoś udarowego plastiku, przynajmniej tak wygląda.

Ozdobiony jest naklejkami które nie są pokryte żadnym lakierem zapobiegającym odklejanie.

Co do wygodności, źle mi się w nim nie jeździło, ale ciekawi mnie dlaczego można znaleźć użytkowników tego kasku pomiędzy osobami które biorą udział w rajdach.

Przecież skoro stać te osoby na motocykl za naście, a nawet eścia tysięcy to chyba te 300-400 zł. nie robi rużnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ja mam osbe i powiem ze za te pieniadze jest dobry. tzn. ja swoj nabyłęm za 260 chyba.tak to chyba 260. no wiec juz raz go przetestowalem (szedlem w nim garazu i przylutowalem w opone z felga od samochodu wiszaca na bolcu i sie nawet nie zarysowal!!! 8O dobre!! :lol: no i 2 sprawa to taka ze moj koles smiga w takim na motocrossie to tez glebnął sie i nawet mu sie daszek nie złąmał a leciał z 50 km/h i złamał sobie reke tylko :D takze kaski jak na poczatek sa dobre.i nie koniecznie takie gadanie jak "za taka cene dostaniesz cos lepszego" jest prawda.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od dawna zastanawiałem się nad OSBE, ale była zima więc sie tylko zastanawiałem :D . Teraz w końcu jest juz prawie wiosna i odbieram moto i trzeba sie zdecydować. Myśle, że wybiore OSBE, ale teraz jak patrze to może lepiej wydać 50zł. wiecej i kupić NITRO, albo jak by sie gdzieś znalazł na jakims bazarze RC5 do 320zł??

 

W 3mieście w sklepie OSBE kosztuje 268zł, a z ciekawości zobaczyłem na zagranicznych stronach internetowych to OSBE kosztuje 89€ a w czechach 2.200 Koron czyli jakies 330zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temat o kaskach to pozwole sobie zapytać :P .

 

Mam kask crossowy nieznam firmy bo odkupiłem go od kolegi, ale z tyłu jest napiane kevlar, carbon i cos tam jeszcze, czyli z tych materiałów jest zrobiony.Jest koloru białego i pare razy mi spadł i miałem glebe,wiadomo farba troche odprysła i kolor mi nie bedzie pasował do n0wego moto,i chce go pomalować na czarno.. malował ktoś juz? jakiej farby najlepiej użyć?

czarny akryl mat. ? czy zwykły czarny akryl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy mi spadł i miałem glebe

moze po takich przejsciach powinienes kupic cos nowego? opinia glosi' date=' ze kask powypadkowy nadaje sie na smieci, a nie na glowe...

chyba, ze to byly tylko lekkie pukniecia;)[/quote']

 

No co ty :P on jest w super stanie, prócz lekkich odpryśnięć farby...glebe miałem w lesie wiec tez spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46396826 Co sadzicie o tym kasku ?? Dobry jak za ta cene czy lepiej kupic cos innego np tanszego a leprzego !! http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45882182 np ??

Pzdr

Lepiej dołozyc i kupić AGV. NIe kupuj nie znanych firm bo to cześto okazuja sie maxxy po tuningu wizualnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...