Skocz do zawartości

Oldtimerbazar Wroclaw


Kostek_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak jest w katowicach

ja bywam na łodzi, we wrocku i w poznaniu

no i wielkością są własnie w takiej kolejności

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownując letnie bazary to wrocławski jest nieznacznie większy od katowickiego. Lutowy w Katowicach był maluteńki,chociaz w hali, to we Wrocku tez chyba bez szaleństw, zwłaszcza, że pod wiatami.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławskie bazary są zajebiste i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym tam nie jechał na ciężkim kacu... Tym razem na pewno nie będzie inaczej.8) To spotykamy się obowiązkowo przy budce z piwem :) ja bede w niebieskiej kurtce a krasnal pewnie standardowo w swojej łacie no a poczwar w plaszczu skorzanym jak znam zycie plus jeden dres - cotlet w copecce ribuka.

 

A więc do niedzieli zjeby :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na 99%. W razie czego poznacie mnie po brązowych górskich butach, czarnych jeansach, szarej kurtce oraz skośnookim towarzystwie. :x :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni, vidi, vici. Impreza spoko, tylko k......o zimno było. Udało mi się wreszcie nabyć T-shirt z Banditem, dzięki czemu banan nie schodził mi z ryja do końca dnia, mimo trzaskającego mrozu. No i miłym zaskoczeniem na samym wstępie była cena za wjazd, opiewająca na sumę 6, a nie np. 10 zł od osoby. Odniosłem (mylne?) wrażenie, że wiele rzeczy było tańszych niż na warszawskich mototargach oraz że wszystkiego było jakby trochę mniej (ale to może wina "martwego" sezonu).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!!!

Kolejny Oldtimerbazar Wroclaw ma sie odbyc 17.04.05!!!

Tym razem bede na 99%. Jade rozejzec sie za chromowanymi lusterkami do mojej Yamaszki, te ktore mam sa porysowane i troche mi nie pasuja. Przy okazji moze cos innego mnie zainteresuje.

Poprzednim razem nie bylem, poniewaz niestety mialem syndrom totalnego braku kasy :D

Pozdro dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...