Skocz do zawartości

cos na ksztalt parkingowej gleby


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No i dzisiaj wyrznalem orla.

Podjezdzalem 500 metrow pod warsztat, gdzie z kolega robilismy porzadek z instalacja elektryczna. Pomyslalem, ze przeciez pchal nie bede. No i mam.

Dupa uciekla (jechalem na jedynce) i moto polozylo sie na prawej burcie :D.

Poszedl kierunek, zgial sie ciezarek na kierownicy (klamke uratowal!) i peklo mi mocowanie lewej (!!!!!!!!!) owiewki.

 

Ile moze kosztowac klosz kierunkowskazu :)?

I przy okazji - ile kosztuje przekladka opon z wywazeniem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No i dzisiaj wyrznalem orla.

Podjezdzalem 500 metrow pod warsztat' date=' gdzie z kolega robilismy porzadek z instalacja elektryczna. Pomyslalem, ze przeciez pchal nie bede. No i mam.

Dupa uciekla (jechalem na jedynce) i moto polozylo sie na prawej burcie :D.

Poszedl kierunek, zgial sie ciezarek na kierownicy (klamke uratowal!) i peklo mi mocowanie lewej (!!!!!!!!!) owiewki.

 

Ile moze kosztowac klosz kierunkowskazu :)?

I przy okazji - ile kosztuje przekladka opon z wywazeniem?

 

Pozdrawiam[/quote']

 

Sam klosik wyrwiesz za jakieś grosze na następnej imprezie z cyklu "Moto Bajzel"

 

W larssonie raczej są całe kierunki za ok 100 PLN :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

 

A wogole mokro było czy śnieg ?

 

 

A byl zbitym, wyslizgany snieg.

Bo wszystko dzialo sie na duzym, zabudowanym placu, gdzie rozne hale i warsztaty sa. I tam wlasnie takie wydeptane sciezki, rozjezdzony do lodu snieg. No i turlalem sie na jedynce, obydwiema nogami sunac po tym sniegu :P. Ale tylny laczek to slick no i ujechal...

Wiem, w sumie wycfanilem sie tanim kosztem :). Oby to byla pierwsza i ostatnia gleba tego sezonu :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku bo po palince sie nie jezdzi :D

 

A tak poważnie to się nie przejmuj, też mam od niedawna swoją GS'ke i już leżałem 2 razy w podobnych okolicznościach na szczęście bez szkody na moto. Migacz sobie dobierzesz na moto-bazarze bają tego całe skrzynki... a mocowanie owiewki zeszlifuj papierem ściernym i doklej do niej na dobry klej wiążący klastik.

 

NApisz jak instalacja. U mnie też jest coś zamieszane przy kabelkach do przedniej lampy no ale skoro dziala to lepiej tego nie demontować - prowizorka jest najtrwalsza :)

 

POzdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mocowanie mozesz naprawic zywica. najtanszy taki zestaw to chyba jakies 10-20 zl a żywica zawsze sie moze przydac :D od wewnetrzenj strony podklej owiewke lutownicą tak, zeby zywica nie kapala przez szparki, zalej i po klopocie :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś na gumce przesadziłem i też klosz kierunkowskazu i kulka od dzwigni sprzegła poszła za klosz idealnie dopasowany specjalnie o mojego modelu od ręki (bez zamówień a mój moto jest starszy i bardziej niespotykany niż twój gs) dałem 20 zł (wydaje mi sie troszke dużo w porównaniu gdy do mz kosztuje ok 5zł) w agmocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Moze ten kierunek uda mi sie podratowac...

Nie wiem, czy bedzie trzymal - ualamaly sie w kloszu tylko prowadnice srub, ktore dzisiaj dokleilem kropelka :).

Zobacze, czy to bedzie sie trzymac kupy. Mysle, ze od wibracji w koncu moze odpasc jesli przy wkrecaniu srub juz sie nie rozpadnie :D.

Ale - a noz bedzie trzymac?

I tak chcialem jeden kierunek wymienic, to teraz mam dwa i wieksza motywacje ku temu :P.

 

Dzieki za dobre slowa i porady! 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyhu, już nie przesadzaj z tym tylnym kierunkiem. Jaki on tam obwisły! kierunkowskaz ma świecić i mrygać. A 2 stopnie w górę czy w dół to nie ma znaczenia.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...