Skocz do zawartości

Tuning choppera/cruisera


Pompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co do moich planowanych przeróbek to raczej w tym roku marnie to widzę. Po prostu 95% do dodatków, które chciałem już wisi na moim moto. A choinki nie chcę z niego zrobić :) .W planach jest airbrush ale w tym roku ze względów finansowych sobie odpuszczę.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

U mnie jak zwykle jest tak ze wolno sie rozkrecam ale w Rockecie robie:

wydechy

katalizator ad kosz + przeprogramowanie wtrysku

gmole przod

flyscreen

sissy bar z bagaznikiem

stelaze pod sakwy

sakwy

 

Jezeli uda mi sie znalezc to zmienie kierownice

A jak czas i kasa pozwoli aerograf.

 

Z silnikiem nie bede nic robil bo i po co. Bardziej koncentruje sie na wygladzie.To by bylo na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir- nie chodzi o re-jeting gaźników to pry takich zmianach o jakich piszesz nie powinno być potrzeby, chodzi tylko i wzbogacenie mieszanki do stanu przed kombinacjami z tydechami. Kombinując w wydechami spowodowałeś trochę bardziej gwałtowne przepłukiwanie silnika, a wieć zubożenie mieszanki paliwowo-powietrzenej. Powoduje to wyższą tem peraturę spalnia co za sobą pociąga wyplanie się gniazda i przylgni zaworu wydechowego( nie od razu ale...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc! To i ja cos dodam. W swoim intruzie w mysl, ze bezpieczenstwo najwazniejsze ,zmienilem przewody hamulcowe na stalowe oraz zmienilem tarcze na wentylowana lukasa. Odczulem wyrazna poprawe.Nastepnie zanabylem obnizone,progresywne, gazowe amory z tylu,ktore obnizyly tyl. Moto lepiej sie prowadzi i zaniknelo bujanie przy ostrych winklach. Potem zapodalem laczki Avona -model Venom- Lepia sie do asfaltu jak guma do zucia- naprawde polecam. Potem jeszcze pierdulki typu male kierunki ,diodowa lampa, lusterka, filtr k&n-a,wydechy,kierownica,mocowanie rejestracji na boku,relingi pod sakwy,klaksony...W planach kanapa Corbina- gunfighter( moze ktos ma na sprzedaz lub wie gdzie kupic?), wysuniete podnozki ,zacisk czterotloczkowy(juz czeka na montaz) i podniesienie mocy :twisted: Pozdro! Niech moc bedzie z Wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę bym się zdziwił jak byś napisał, że brakuje Ci mocy i momentu ;)

 

Ano wyobraz sobie sa tacy ktorym brakuje - w USA jest firemka ktora zaklada turbo do Rocket III - moc skacze maksymalnie do 200KM na tylnym kole. To wszystko za "jedyne" 5 500 USD. Co ciekawe moto wyglada praktycznie jak fabryczne - naprawde ladnie sie chlopaki postarali. Tylko po co?

 

Zreszta zobaczcie sami na www.boostisgood.com

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stary to może zamiast kupować nowke motorek i go przerabiać to zakup nówke silnik a resztę na Łodzi kup i sklej coś co będzie ci się podobało od samego początku.

I będzie taniej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w stanach silnik HD Sportser 1200

za tą kasę co wybulisz na nowego JAP'a i jakieś pprzeróbki, to na twoim miejscu bez zastanowienia kupiłbym HD Evo, lub lekkiego rozbitka TC 88...

jeżeli jeszcze masz dojścia w Stanach to...ehhh :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Serwus. Ja już mam temat na tapecie. Kupiłem Mean Streka 1500 '03. Za dwa miesiące powinien być gotowy. Co zmieniam?

- wahacz tył

- błotnik tył oraz przód

- tylna guma na 200

- siedzenie

- wydechy

- nowa lampa przód i tył (zintegrowana z tablicą)

- zbiornik (spora modyfikacja)

- zmiana lokalizacji zegarów

- wymiana przewodów na stalowe

- oczywiście nowa kierownica bo fabryczna woła o pomstę do nieba

- polerka (co tylko się da:)

- nowiuśki czarny lakier (aktualnie wkurzająca zielen)

Chyba sporo. Zrobiłem wizualizację w fotopaint-cie. Wygląda duuuuużo lepiej. Nie mogę się doczekać.

pozdrowionka

 

ps. sprzedam piękną shadowkę 600, przebieg niewielki i autentyczny. aż szkoda się pozbywać ale zachorowałem na dużo większą maszynkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam VN750:

dokonane

 

1 tylni błotnik kaczka

2 swiatła tył 2 sztuki (zamienniki do zuka) :mrgreen:

3 tylnie kierunki -jajka

 

zaplanowane

 

1 zmiana kierownicy

2 inny układ wydechowy

3 bagaznik

4 stelaze pod sakwy

5 sakwy i wałek

6 inne puszki filtrow powietrza

7 przednia lampa ma byc indywidualna tylko kasy duzo trzeba :cry:

8 manetki skorzane

9 i inne detale jakie sie wynajdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...