Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzisiaj zainicjowalem proces fermentacji wyyna...

 

z kompotow...ponoc bardziej kopie 8O :twisted: ...nawet jak nie to sie doleje czego trzeba by sponiewieralo :lol:

 

tak wiec jak wyjdzie do tego czasu to wezme ze soba na zlot :!: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening już zaliczyłam' date=' więc powinno byc dobrze...[/quote']

To masz szczęście trening zakończyłaś na piątku, my pociągnęliśmy imprezkę do niedzieli wieczorkiem. Do siebie doszedłem dopiero w poniedziałek wieczorem 8) szczęście że drogi do domu autobusem prawie nie pamiętam, przynajmniej się nie nudziłem - a jechał tylko pięć godzin.

 

 

PS. Tuba (nie mylić z tubapl) w Spiżu wymiata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, trening był, a w niedziele był punkt kulminacyjny. Szkoda Krasnal że tak szybko uciekłeś.

Ok , na mnie także można liczyć ( o ile nie będę miał jakiegoś następnego wypadku ;)

 

Dopiszcie jedna osobę ( mnie ) do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening już zaliczyłam' date=' więc powinno byc dobrze...[/quote']

To masz szczęście trening zakończyłaś na piątku' date=' my pociągnęliśmy imprezkę do niedzieli wieczorkiem. Do siebie doszedłem dopiero w poniedziałek wieczorem 8) szczęście że drogi do domu autobusem prawie nie pamiętam, przynajmniej się nie nudziłem - a jechał [b']tylko[/b] pięć godzin.

No tak, tak - żałuję ;) następnym razem spróbuję się poprawić :twisted:

A jak w niedziele był punkt kulminacyjny to ja sobie tego nie wyobrażam :twisted: - no chyba do południa w barze siedzieliście... (dopóki was nie wyrzucili) ;) 8) - jednak ... to jest możliwe ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszytkich zagubionych :) ...termin to 9 kwiecien br.

 

 

Mamy juz wstepnie zaklepany nocleg z prysznicami etc.,wiate na bibe ;) oraz drzewo ;)

czyli wszytko co potrzeba bydzie :!: .

 

na dniach pojedziemy obadac czy warto zniszczysc to miejsce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszytkich zagubionych :) ...termin to 9 kwiecien br.

 

 

Mamy juz wstepnie zaklepany nocleg z prysznicami etc.' date='wiate na bibe ;) oraz drzewo ;)

czyli wszytko co potrzeba bydzie :!: .

 

na dniach pojedziemy obadac czy warto zniszczysc to miejsce :twisted:[/quote']

 

No, no, chłopacy! Nieźle się staracie, muszę przyznać. Dla ochłody poczytajcie sobie prognozę pogody. Może być lekko przeje%$#ne, a moje 2 maszynki już proszą o to, żeby je dosiąść i wstąpić na parę głębszych np. nad ZALEW (już wiem, że to nie jezioro :-)) do Rybnika. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imprezy we Wrocku to może jeśli chodzi o konkrety z niedzieli to zostawimy je dla siebie 8)

 

A co do tego tematu to jak go czytam to wychodzi na to ze banda alkoholikow chce sie spotkac zeby wspolnie zalac pale i chodzizc na czworaka a motocykle to tylko taka przykrywka do tego :twisted::lol: Może przyjedziemy wszyscy autobusem bedzie mozna juz po drodze walic w kocioł :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...