Skocz do zawartości

TRAJKA moto na 3 kołach


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Ktoś kiedyś powiedział, że te motocykle posiadają wszystkie najgorsze cechy motocykli i samochodu. Mają trzy slady więc dużo łatwiej jest trafic w dziure na naszych polskich pięknych drogach. Jedno można przyznac, że kiedy się patrzy na piękne trajki towidac, że śa one jednak potrzebne chociażby żeby cieszyć oko...:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zero poręczności motocykla i zero bezpieczeństwa samochodu. Jest tylko wiatr we włosach, ale jak dla mnie trochę mało, wolę klasyczny motocykl, składanie się w zakręt, albo wygodną puszkę z dachem i radiem dla umilenia podróży w zimowe dni.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trajki stanowią dla mnie swego rodzaju dzieła sztuki, miło jest nacieszyć nimi oko na zlotach, na pewno jazda trójkołowcem może sprawiać sporo frajdy, jednak wolę motocykle dwukołowe. Na trajce przez korki się nie poprzeciska (w przypadku zaprzęgu istnieje opcja odłączenia kosza, a trajki nijak się nie odchudzi), w zakręt się nie złoży (ale za to pewnie da się zarzucić tył, chociaż podejrzewam, że nie tak efektownie, jak w ATV), ochrona przed czynnikami atmosferycznymi też jest raczej mizerna. Tak więc trajki podobają mi się wizualnie, ale sam bym sobie takiego pojazdu raczej nie sprawił.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no temat po czasie wkoncu ruszyl :) podzielam zdanie z wami ale mam terz kolege który tylko w trajce z malca (bardzo udana konstukcja) widzi jedyny srodek lokomocji z którego kozysta z pasja a nie uzytkowo .mieszka kolo granicy slowackiej a zaliczyl wyjazdy nad morze i inne wycieczki po calej polsce

 

a jak ktos chce to mam okolo 350 fotek trajek zrobione z min.: vw ,maluchów , zaporozców , fordów i wiele wiele innch ciekawych konstrukcji jak ktoś chce to podesle na e-maila

 

pozdrawaim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trajka to sposób na indywidualny pojazd. Nie są one praktyczne ani zwrotne. Wydaje mi się ze komfort też nie jest nadzwyczajny, ale jest to zawsze pojazd za którym wszyscy się oglądają.

W swoim życiu widziałem wiele trajek, ale tylko 3 mi się podobały.

Podobają mi się jeszcze takie sprzęty jak na załączonym obrazku:

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pi....php?pic_id=194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedostatnim "jednośladzie" było o trajkach. były tam fajne szprzęty' date=' było na co popatrzeć.[/quote']

Po za tą z silnikiem od pasata (której zdjęcia są już mocno nie aktualne) nie widziałem nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trike są super to moja pierwsza motocyklowa miłość :) ( nadal aktualna).

Udało mi się zrobić ich kilka jak np ta: http://forum.motocyklistow.pl/album_person...hp?user_id=2068 - ostatnia moja produkcja.

Silniczek zaz, ale strasznie mnie korci jakieś zwinne TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono trajeczka zrobina ze palce lizac :)

chetnie bym zobaczyl zdjecia ramy a szczegulnie ciekawi mnie to dziwne tylnie zawieszenie chyba wlasnej roboty

i mam takie pytanko jak dziala przednie zawieszenie przy ostrym chamowaniu . Siwy podziel sie informacjami i swoja wiedza jak profesjonalnie zrobić taka traje

pozdrawaim i czekam na posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trike są super to moja pierwsza motocyklowa miłość  :D ( nadal aktualna).

Udało mi się zrobić ich kilka jak np ta: http://forum.motocyklistow.pl/album_person...hp?user_id=2068 - ostatnia moja produkcja.

Silniczek zaz, ale strasznie mnie korci jakieś zwinne TDI :D

 

 

Wpas full

właśnie takie coś mi się zajebiście podoba, a nie WSk + maluch = chory wymysł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...