Skocz do zawartości

TRAJKA moto na 3 kołach


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak trajka to tylko prosze nie z silnikiem garbusa

czy przy budowaniu nikt nie pomyslaz ze mozna tam wlozyc cos innego ??

80-90 % trajek to bokser vw

raz tylko widzialem z silnikiem audi okolo 130 kucy i to jest ok ale reszta to jak dla mnie badziewie

 

sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem o co ci chodz z silnikiem garba i co masz do niego ?????

A tak poza tym to powstają przecież sprzęty na silnikach zapka czy chociażby malucha. Na innych silnikach też powstają maszynki ja osobiscie widziałem traje na silniku VW golfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo od wczoraj na forum i na wszystko ma jedno zdanie -wszystko jest bee -ciekawe czym sam jeźdźi - pewnie motobuty :lol:

właśnie na garbach (i pokrewnych 2l od transporterów) wychodzą najlepsze traje

osiągi wystarczające no i ten charakterystyczny gang

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traje mają swój urok. Warunek - muszą być naprawdę dopracowane anie skrzyżowanie kobuza z przyczepką na kapustę. ;) A silnik garbusa - ta muzyka jest jak najbardziej :P

Po co 130 KM w traji? 8O

Ani połowa z tego nie będzie wykorzystana no chyba, że komuś się spieszy do aniołków.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

no temat po czasie wkoncu ruszyl :evil: podzielam zdanie z wami ale mam terz kolege który tylko w trajce z malca (bardzo udana konstukcja) widzi jedyny srodek lokomocji z którego kozysta z pasja a nie uzytkowo .mieszka kolo granicy slowackiej a zaliczyl wyjazdy nad morze i inne wycieczki po calej polsce

a jak ktos chce to mam okolo 350 fotek trajek zrobione z min.: vw ,maluchów , zaporozców , fordów i wiele wiele innch ciekawych konstrukcji jak ktoś chce to podesle na e-maila

pozdrawaim :)

Jeżeli możesz to podeślij na [email protected]

( mam trajke na Garbie 1600)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem nieziemska trajeczke, ruszam spod swiatel patrze po drugiej stornie cos lsni, pelno chromu, piekny czerwony lakierek u uprzejmy koles bo odmachnal kolesiowi na simsonie :notworthy: Ale byla satysfakcja a jeden koles z tylu aucie wydywalo mi sie jakby mowil ''ty patrz oni sie wszyscy nawet znaja'':bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że padniemy z wrażeniem razem z kumplem, jak widzieliśmy trajkę z motoryny. Dwie ramy z motorynek zespawane jakimiś kształtownikami, pomiędzy nimi fotel z malucha. Przód od motoryny razem z bakiem, tylny most z malucha. Silnik motorynkowy siedzący w lewej ramie. Fotel też z malucha, tak samo jak tylne światła. Najbardziej rozbawiła mnie... plastikowa skrzynka po owocach za fotelem, w której leżał sobie samochodowy akumulator zasilający światła. No i to, jak kierowca zmieniał biegi ręką schylając się do silnika :lol:

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprasza na stronę poświęconej Trike ! Znajdziecie tam bardzo wiele materiałów dotyczących budowy, rejestracji i innych przydatnych spraw.

Mało tego stronka bogatą galerię z blisko 1000 zdjęć trajek (i cały czas się powiększa) oraz posiada forum wiec zachęcam do rejestracji !

adres to www.trike.dl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...