Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko, jakie były wasze rekordowe skoki na DT? i jakie są wasze rekordy na kole?

powiem ze ja najdalej skoczyłem coś koło 4,5m moze nie wiele ale zawsze cos :buttrock:

jazda na gumie wogule mi nie wychodzi max 3-4m :icon_biggrin: da sie takim motorem balansować tak żeby pokonywać jakieś większe odległości?

pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, jakie były wasze rekordowe skoki na DT? i jakie są wasze rekordy na kole?

powiem ze ja najdalej skoczyłem coś koło 4,5m moze nie wiele ale zawsze cos :flesje:

jazda na gumie wogule mi nie wychodzi max 3-4m :icon_biggrin: da sie takim motorem balansować tak żeby pokonywać jakieś większe odległości?

pozdro :flesje:

 

No Ty terenowy wymiatacz i nie wiesz... wstyd i hańba... :buttrock: :flesje:

A tak serio ja moze ze 3 metry w góre i moze 10 do przodu (na gumie)...

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja swoja sprzedalem za 3200 na motrower 95 rocznik wlasnie dzisiaj nowy wlasciciel ja odebral i dzis byla moja ostatnia jazda na niej troche szkoda:(

pikus wiem co czujesz... nie moglem spac przez kilka dni jak DT sprzedalem :) ale po dwoch miesiacach mi przeszlo i szukam nastepcy. PZDR sorki za spam, chcialem sie zsolidaryzowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawela no troche szkoda najbardziej mi szkoda bylo jak ostatni raz jechalem. Jedynie sie ciesze ze bedzie nowy sprzet ale dt mi szkoda

 

musze dozbierac okolo 300zl i moze cos stary dolozy lub porzyczy i bede szukal jakiegos rx z am6 z minimum 98rocznikiem wlasnie na allegro jest zadbany 80km odemnie za 4k 2000r tylko ze cena nie jest do negocjacji:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej przeleciałem 12m najdalej, ale tylko dlatego, bo nie miałem gdzie zachamować jakbym trocjhę dalej poleciał. A wheelie to około 40m.

 

A z jaką prędkościa najeżdżałeś na hope, jaki kąt miała i wysokość??

Bo ja mam chopkę wysokości 1,2m i kąt ok.45 stopni i najeźdzam na nią na maxa 90km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o motorkach DT a nie jakis blog gdzie dzielimy sie swoimi uczuciami :/ Moze napisz odrazu jak to ci sie fajnie jezdzilo i wogole :offtop: albo najlepiej zalozyc nowy temat "nabijanie postow".<muhahaha>

 

A z jaką prędkościa najeżdżałeś na hope, jaki kąt miała i wysokość??

Bo ja mam chopkę wysokości 1,2m i kąt ok.45 stopni i najeźdzam na nią na maxa 90km/h.

 

Hmpf... Przeliczylem ile tak skaczesz przy tej predkosci i wyszlo mi cos takiego:

z=v^2/g * sin2x gdzie v - predkosc x-kat

 

podstawiajac twoje dane wychodzi tak:

90km/h=25m/s

sin90st=1

z= 625/10 [m] czyli przy dodaniu oporow powietrza itp... cos kolo 50m!!

Jak dla mnie to respect, naprawde...

 

POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...