Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Poprosilbym o wiecej wypowiedzi. POzdrawiam

Nie tylko ty czekasz na odpowiedź i czasami trzeba poczekać.

 

A z samych zdjec duzo wywnioskować sie nie da, na fotkach jest w dobrym stanie jednak nie ma kokstek wiec nie wiadomo co sie dzialo po ich zalozeniu, koles na koncu pisze ze moto ma wady i zaletya, dobrze byloby sie spytac o jakie wady mu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty czekasz na odpowiedź i czasami trzeba poczekać.

 

A z samych zdjec duzo wywnioskować sie nie da, na fotkach jest w dobrym stanie jednak nie ma kokstek wiec nie wiadomo co sie dzialo po ich zalozeniu, koles na koncu pisze ze moto ma wady i zaletya, dobrze byloby sie spytac o jakie wady mu chodzi

http://forum.motocyklistow.pl/Oszust-i-nie...um--t60905.html

moze o te wady chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie opon, mianowicie chodzi o Mitas C10.

Mam taką oponę z przodu, zrobiłem na niej 1000 km (część po asfalcie) i na kostkach nadal widać czerwony wskaźnik. Wczoraj jeździłem po śniegu i przód ładnie trzymało, tył niestety odjeżdżał zbyt często i niekontrolowanie.

Postanowiłem zmienić tył również na Mitasa (110/90). Od czasu do czasu będę jeździł po śniegu (jakiś raz w tygodniu, o ile będzie jeszcze śnieg ;) )

 

Pytanie konkretne: Jak C10 sprawuje się na śniegu, asfalcie, żwirze i błocie ? Ogółem czy to dobra opona do DT125.

W wyszukiwarce znalazłem info, że lubią od niej odpadać kostki, czy to prawda ?

 

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jakie wymiary ma simmering na wale od strony sprzegła w dt80 lc2??? I jak gdzieś u kogoś leży taki simmering to bylbym wdzieczny za sprawdzenie jego wymiarów. Bo chyba musze go wymienic bo chlapie olejem z wydechu i wolałbym go juz miec jak odkrece pokrywe żeby jak najszybciej i sprawniej wszystko zrobić.

I czy mam na coś zwrócić uwage przy zdejmowaniu sprzegla?? Sprezyny czy bedą mi po garażu latały?

 

Z góry dzieki

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie z wami koledzy zegnac poniewaz moja dt zostala sprzedana mam jewszcze jeden dzien na pozegnanie sie z moja dt za ktora bede tesknil naprawde dowiozla mnie gdzie chciala bylem z niej bardzo zadowolon super sprzet

 

pozdrawiam was i zycze szczesliwego nowego roku Pikus91

 

jesli bedziecie mieli problemy i bede mial pojecie o waszych problemach bede wam pomagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka swiece najlepiej zamontowac do Yamahy DT 125 RN z 2001r. ? I gdzie taka dostane ?

 

Mógłbyś podać jeszcze oznaczenie ramy. Ale z tego co widzę w katalogu NGK powinna być BR9ES.

Taką świecę na zamówienie powinien sciągnąć Tobie każdy sklep motoryzacyjny, gdyż współpracują one z hurtowniami ,np Inter Cars, Fota, a hurtownie te napewno takie świece posiadają. Cena takiej świecy to 14zł. Mogę również taką swiecę załatwić, ale nie opłaci Ci się płacić za przesyłkę, bo napewno jak wspomniałem sciągną Ci ją w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić jakieś enduro, ale niewiem z którego będem bardziej zadowolony. Myślałem Nad YAMAHĄ DT 80. I czym się różni lc1 od lc2. Czy są problemy z tą Yamahą. no i oczywiście czy są części do niej jakby się coś popsuło. Pozdrawiam Szymoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz pisałem czym się one różnią . Wystarczy poszukać kilka stron wstecz. Z częściami jest super bo wszędzie znajdziesz używkę jak i nową. Psują się stosunkowo rzadko pod warunkiem,że się o nie dba. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swojej srobilem 3 tys km dbalem o nia czyli odpowiednia ilosc plynu w chlodnicy, czesto patrzylem na temperature szczegolnie w terenie:] no i 2 zmiany oleju odrazu po kupnie i 2 tyg przed sprzedaza bylem bardzo zadowolony jedynie mi raz swieca poszla no i wada fabryczna odrazu po kupnie musialem zrobic kopke bo nie lapala dokladnie tulejka byla wyjechana na zebatce

 

jak najbardziej polecam dt 80lc2

 

na jedynm tloku przejezdzisz z 15-20 tys km silnik jest bardzo zywotny idzie od niskich obrotow moja na 6 przy 30 powoli przyspieszala wiec dosyc dobrze jak masz jakies pytania wal na gg 4273781

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić jakieś enduro, ale niewiem z którego będem bardziej zadowolony. Myślałem Nad YAMAHĄ DT 80. I czym się różni lc1 od lc2. Czy są problemy z tą Yamahą. no i oczywiście czy są części do niej jakby się coś popsuło. Pozdrawiam Szymoński

 

Witaj,

Ja mam też Yamahę DT 80 LC2 i taką tobie polecam jak napisał Pikus91. Ja zrobiłem ponad 2 tyś km i nic sie nie dzieje kompletnie. Fakt że jeżdżę na najlepszym oleju Motul i na paliwie 98PB. Mam przejechane na liczniku 21,7 tyś km na oryignalym tłoku bo widać ze nic nie było ruszane a pierścienie nadal nie dzwonią:buttrock::D Naprawdę polecam model LC2. W LC1 nie warto juz sie bawić. Różnic nie warto podawać bo nie warto kupywać poprzednika LC2.

A tak OT moją będę chciał sprzedać i za 3500 rocznk 96 oddałbym. Stan oceniam na bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...