Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

krzyniu nie nie trzeba wystarczy, spucic olej, plyn chlodniczy, i odkrecic pokrywe od sprzegla sciagnac sprzeglo sciagnac zebatke, wytoczyc nowa tulejke wbic zalozyc zebatke skrecic sprzeglo tylko jak skrecisz sprzeglo patrzy czy dziala i pozniej wszystko wkrec

 

krzyniu nie nie trzeba wystarczy, spucic olej, plyn chlodniczy, i odkrecic pokrywe od sprzegla sciagnac sprzeglo sciagnac zebatke, wytoczyc nowa tulejke wbic zalozyc zebatke skrecic sprzeglo tylko jak skrecisz sprzeglo patrzy czy dziala i pozniej wszystko skrec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam mały problem, gdy jade i zredeukuje bieg z gorki tak zeby moto chamwalo lekko na biegu to cos okropnie szumi w silniku. Powiem ze to nie jest poluzowany kosz sprzeglowy.

prosze o pomoc.

co to moze byc :icon_mrgreen: :biggrin: ;) ;)

prosze o szybka odp

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam mały problem, gdy jade i zredeukuje bieg z gorki tak zeby moto chamwalo lekko na biegu to cos okropnie szumi w silniku. Powiem ze to nie jest poluzowany kosz sprzeglowy.

prosze o pomoc.

co to moze byc :icon_mrgreen: :biggrin: ;) ;)

prosze o szybka odp

pozdro

 

 

Może pierścionki ? Po pierwsze to największa głupota hamować silnikiem w 2T!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po odjeciu gazu obrotu powinny od razu spaść?? Bo u mnie sie przez chwile utrzymują i przed chwilą przeczytałem że ktos miał takie objawy bo bawieniu sie zapłonem ale w innym moto. Jeśli tak nie powiino być to co mam zrobić żeby było dobrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebav ja tak mialem dopuki nie uszczelnilem dokladnie mebrany tzn cylinder mebrana tam mi ciagnol powietrze i dt gorzej szla zrobilem za kazdym razem sylikon mi wydmuchiwalo i zrobilem uszczelke z tektury i teraz ladnie zchozdzi z obrotow i tez ladnie wchodzi:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zatrzec to i hamuj silnikiem 2T nadodatek z gorki gratuluje glupoty

 

heh.. wiadomo ze nie jade z gorki 2km chamujac na biegu mowie o gorce na torze ktora ma np. 5m

czy np przed zakrętem trzeba zredukowac a wtedy moto zawsze troche zchamuje silnikiem :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...