Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy :biggrin: kombinuj maszynka będzie napewno latać :biggrin:

 

U mnie się też ruszyło :buttrock: korbe zrobi mi brat tego gościa od którego kupiłem motorek :biggrin:....

 

Tylko mam problem z korbą bo nie ma ich do DTMX....ktos mi powie czym konkretnie rózni sie korba DTMX od DT LC czy LCII..ale konkrety proszę :crossy:....najważniejsze to czy mają takie same łozyska i swożnie bo to sie liczy przy zamienianiu...no chyba że jest słabszy albo mniej wyrzymały na temperature (w co wątpie)...jezeli sie nie różnią niczym albo minimalnie (nie mówie o gróbosci ani o wielkosci otworów w tym względzie) to kupie do LC....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to spoko. Kupuje chłodzoną cieczą, bo w te stare MX to nie ma co się bawić. A czy na przykład można założyć cylinder od 80 do 50 i na odwrót bez problemu?

 

Mi sie wydaje że można bo te silniki podobno są takie same

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że dt80 od dt50 różnią sie nie tylko silnikiem ale też i ramą, ponoć dt 50 jest mniejsza jeśli sie myle niech mnie ktoś poprawi

dt 50 i 80 roznia sie silnikem rama wielkoscia itp.... Dt 80LC i LC2 ma niemal taka sama rame jak DT 125LC i R.

piecdzieciatka jest sporo mniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma znajomości to jest wtedy po co tak robić. Gdybym miał rejestrować to też bym tak chciał zrobić

ja znajomosci nie mialem i zarejstrowalem 80 na 50 :biggrin: WYSTARCZY CHCIEC! :biggrin: i kombinowac tak zeby nie przekombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma znajomości to jest wtedy po co tak robić. Gdybym miał rejestrować to też bym tak chciał zrobić

eeee Ja tam swojej DT nie rejstruj bo burze nią głownie po polach i po lesie !!!

 

U mnie tak stukał kosz sprzęgłowy,który się odkręcił. A najgorsze jest to,że prawie nie czuć było różnicy :biggrin: a kosz był odkręcony.

pozdro

mam pytanie mam Dt 80 z roku 84 nie chce wkręcać sie na pełne obroty kręci max 5000 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem z moja yamaha dt80lc2 gdy przejade po kaluzy lub po rzeke to od 7tys obrotow zaczyna przerywacz pojezdze z 3-5 min i juz jest ok i nie wiem co to jest za przyczyna? woda dostaje sie do zaplonu? tez czasem mam problem z odpaleniem jej gdy postoi na deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem z moja yamaha dt80lc2 gdy przejade po kaluzy lub po rzeke to od 7tys obrotow zaczyna przerywacz pojezdze z 3-5 min i juz jest ok i nie wiem co to jest za przyczyna? woda dostaje sie do zaplonu? tez czasem mam problem z odpaleniem jej gdy postoi na deszczu

 

Na pierwszy rzut oka to masz przebicie na przewodzie wysokiego napięcia...wymień i powinno byc OK :biggrin:

 

 

Tak z ciekawości ile jest użytkowników Yamahy DT na 4um może ktos liczył :]

pozdr.

 

No cuz chyba odpowiedzia jaka moge dac jest DUUUŻO :biggrin:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...