Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koledzy mam problem :flesje: ostatnio brakło mi iskry w mojej dttce. Myślałem, że to wina modułu wię kupiłem

nowy niestety nic to nie dało. Cewka jest dobra była sprawdzana nie wiem czego może to być wina jedynie do głowy przychodzi mi poprowadzenie od nowa instalacji bo ta jest strasznie pokopana mam juz schemat i załatwionego elektryka. Moze ktos wie czego moze byc to jeszcze wina proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam Karol

Edytowane przez karol271990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam problem. Otóż kupiłem tłok na www.sklepmotocyklowy.pl i pomiędzy górą tłoka a dołem jest różnica albo 0,04mm albo 0,4mm(ojciec mówił, że cztery dychy, to nie wiem o którą z tych wartości mu chodziło, chyba o tą pierwszą).I nie wiem czy to przypadkiem nie za dużo. Zrobili mi szlif cylka i jak się pytałem to mówili, że tak jest dobrze.

Tłok nie lata po cylindrze, ręką nic nie czuć, ale ojciec mówił, że te „cztery dychy” to dużo(on się na tym zna, bo już kilkanaście lat pracuje w ISKRZE). A co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kiedyś słyszałem to własnie tak robi sie tłoki że jest różnica między dołem a górą.. na górze chyba więcej.. ma to jakieś tam swoje właściwości.. tak samo że nie jest idealnie okragły.. sam sie o tym przekonałem jak w cylinder po szlifie chciałem włozyć tłok troche obrucony to sie blokował a jak tak jak ma być to chodził dobrze.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem już nie aktualny. A jak spuściłem olej to była to biała maź a w skrzyni korbowej był płyn. Czy to oznacza, że poszedł mi simmering na pompie wodnej?

 

no widocznie musi sie woda przedostawać i olej robi sie taki szarawy,sprawdz szczelonść oraz włąsnie ten simmerig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może cewkę od świateł do dt 80 lc2?

 

Ja mam do sprzedania cały komplet cewek + czujnik ale z TDR 125 takie samo jest tez w DT 125, moze podejdzie do 80... moge wyslac foto na meila. Sprzedaje tylko komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...