Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie wczoraj zakupiłem swój pierwszy motocykl :lalag: Yamahe DT 80 LC II :buttrock:

oto fota :biggrin: http://img175.imageshack.us/my.php?image=mojadtte6.jpg

WIELKIE GRATKI MISTRZU TEZ TAKA BYM CHCIAL ALE MNIE NIESTAC (MOZE JAKIS SPONSOR :clap:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie koliego

Masz przy gazniku 2 srubki ... jedna od powietrza a druga od obrotow .. ta od obrotow ma sprezyne na wierzchu a ta druga jest normalna ... wiec pokrec ta od powietrza tak zeby moto jak najlepiej chodzil ... a potem ustawiasz obroty i jazda kekekke

PS: Gratuluje Yamaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles co ją mi sprzedał mówił ze to rocznik '91 Ale kid z tym ważne ze jest i działa :lalag:

 

PS: Może jest ktoś tak uprzejmy i by zemną poklikał na GG na temat DT :buttrock: :biggrin: GG: 9974211. Pisać nawet jak niedostepny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/yamaha/dt80/

Popaczcie sobie troszku na rok produkcji i na malowania seryjne ;] Ale chyba ja niemam 91 mi się zdaje ze to 89-90 :buttrock: ale niejestem pewien co do malowania może ktoś tak przemalował, naklejki takie kupił bo mu się ta niebieska wersja podobała :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylicie sie wszyscy bo DT szly rownoczesnie w kilku malowaniach do roznych krajow. wiem bo mialem kilka DT 80. mozecie zobaczyc na mojej sygnaturce. np z moja jest czarno-fioletowa z 94 a mialem jeszcze dwie z 95: jedna bialo-czerwono-fioletowa i druga bialo czerwona. kumpel ma z 95 i ma czarno-fioletowa. a widzialem jeszcze zolto- niebieskie i czarno-zielone z takich rocznikow. wystarcze spojrzec na bikepics. dodam tylko ze raz mialem wersje na rynek brazylijski i miala dodatkowa lewa owiewke na bak

KUŹWA CZYTAJCIE FORUM!!!

4 STRONY WCZESNIEJ TEMAT ZOSTAŁ WYJAŚNIONY!!!!!!!!!!!!!

 

Wiem że DT miała malowanie na każdy rok produkcji inny, zielone to '91 a reszta to jakoś tam jest.

gówno prawda

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dt sprowadzona to co za problem sobie rok przerobic żaden!!! Na moje też dt ma malowanie na każdy rok produkcji inne chyba że już ktos sobie przemalował od bodajze 93 do konca szła w kolorach rama fioletowa reszta czarna i nakleji na baku ma niebiesko fioletowe. Ludzie sprzedający dt sobie poprostu zmieniają rok produkcji w brifie lub to jest data pierwszej rejestracji!! Tyle odemnie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...