Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

łatwo. poszukaj a znajdziesz. nie raz o tym było

 

Cinek WRC- jeśli szukasz crossa do 1500 zł bo na papierach widzę że ci nie zalezy to kup sobie cz cross 125

http://www.allegro.pl/item512739994_cz_cro...super_stan.html

 

może nie wygląda szałowo ale napewno bardziej będziesz sie bawić niż na dt 80

Edytowane przez bart90dt125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo. poszukaj a znajdziesz. nie raz o tym było

 

Cinek WRC- jeśli szukasz crossa do 1500 zł bo na papierach widzę że ci nie zalezy to kup sobie cz cross 125

http://www.allegro.pl/item512739994_cz_cro...super_stan.html

 

może nie wygląda szałowo ale napewno bardziej będziesz sie bawić niż na dt 80

Wspomnij jeszcze o tym że taka CZ nie jest za przeproszeniem dla c*pki, bo na tym trzeba umieć jezdzić... a charakterystyka on-off napewno tego nie ułatwi ;)

 

łatwo. poszukaj a znajdziesz. nie raz o tym było

 

Cinek WRC- jeśli szukasz crossa do 1500 zł bo na papierach widzę że ci nie zalezy to kup sobie cz cross 125

http://www.allegro.pl/item512739994_cz_cro...super_stan.html

 

może nie wygląda szałowo ale napewno bardziej będziesz sie bawić niż na dt 80

Wspomnij jeszcze o tym że taka CZ nie jest za przeproszeniem dla c*pki, bo na tym trzeba umieć jezdzić... a charakterystyka on-off napewno tego nie ułatwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj =] http://moto.allegro.pl/item517910015_super...a_dt_125_r.html co sadzicie otym moto jezli to wersja mocnijesza to jaka ma moc

 

A tam mocniejsza, pewnie tylko odblokowana i tyle, na blokadach te sprzęty mają chyba 17 kucy, otwarte nie pamiętam może 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam potrzebuje bardzo ważnej dla mnie informacji jesli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedz czy rama od dt 50 pasuje do 80?? pozdr.Mam dwie dt 80 i motorek dużo żwawszy od mtxa i naprawde przyjemny polecam w 100% do nauki idealny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje bardzo ważnej dla mnie informacji jesli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedz czy rama od dt 50 pasuje do 80?? pozdr.Mam dwie dt 80 i motorek dużo żwawszy od mtxa i naprawde przyjemny polecam w 100% do nauki idealny!!

 

Rama DT 50 jest identyczna do ramy DT 80. Rama DT 125 jest już większa.

 

 

Witam. Wiem ze było duuuużo postów o tym ale nie chce mi się za bardzo szukać na 240+ stronach.

A wiec moje pytanie jest takie: Gdzie są blokady w DT 125 R?? Wiem że jest na module, gaźniku i zaworze. Dałem moduł do warsztatu, sprawdzili go i moduł jest w pełni odblokowany. Następnie zawór dobrze chodzi bo sprawdzałem, przy odkręceniu manetka zawór działa prawidłowo. Został wiec mi tylko gaźnik... sadze ze gaźnik nie jest zblokowany bo gdyby tak było DT-ka dostawała by mniej wachy i przy odkręconej manetce przez dłuższy czas DT-ka zaczeła by się dusić bo by nie dostawała odpowiedniej ilości wachy... I tutaj mam właśnie problem bo DT-ka powinna wkręcać się na lajcie do 12tys. a wkręca się tylko do 7tys. Spróbuje przeczyścić dysze i zobaczę jak to będzie. Jak ktoś by miał jakiś pomysł to proszę o odpowiedzieć na gg lub odpisać na posta :buttrock:

 

Z góry Dzięki i Pozdrawiam.

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie:szwagier ma syna 15lat,chłopak 1,5roku jezdził jakims skuterkiem 50 i tyle jego przygody z motoryzacją póki co.Ostatnio dostałem zlecenie wybrac jakiś motorek dla niego,bo skuter juz mu sie znudził.Pomyslałem o dt bo słyszałem,że to udane konstrukcje,ale mam pewne obawy.Otóż:czy 80tka daje radę pojechać w terenie?Czy może szukać lepiej 125?Chłopak jest zrównowazony i nie w głowie mu zadne głupoty,ale jezdziłem na zblokowanej 125 i całkiem to juz jechało<jak na 15KM>,a co mówic odblokowana...więc nie wiem czy nie za mocny sprzęt jak na niego.Chodzi o to,żeby wystarczył na rok-2lata i zbyt szybko się nie znudził.A może inne modele?MTX?Albo cośz 4t,moze dr?Do wydania jakies 2-3tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeździł tylko skuterkiem to myśle ze odblokowana 80-tka w zupełności mu wystarczy, sam miałem DT 80 i w terenie daje rade po skuterku na pewno nie będzie narzekał na brak mocy. Można tez pomyśleć nad zablokowaną 125 i wraz ze wzrostem umiejętności ją odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...