Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy do Dt 80 lcII zmieści się taki storzek http://moto.allegro.pl/item154654011_filtr...ower_5_10_.html bo jeszcze nie jestem szczęsliwym posiadaczem dt ale już na dniach . I chciałbym juz coś kupić fajnego do niej.

 

 

 

Pozdrawiam Szymoński :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie wiecie moze gdzie moglbym kupic sam sworzen tłoka do RD 80 MX ? Poniewaz moj tata w servisie yamahy zostawil go razem z lozyskiem igielkowym, i jak by go nie znalezli juz, to czy moge dokupic? Bo jak nie to ratuje mnie tylko zakup tloka ze wszystkim za 80 zl :/

Z gory dzieki za odp

PS:

Gosciue z servisu Yamaha powiedzieli ze nie wolno oprozniac dyfuzora, ze tam nie ma blokad tylko tam sie sprezaja spaliny ... i ze moze byc tylko zwezka na poczatku albo na koncu .... ja juz niewiem kogo sluchac ... wy piszecie ze daje i to duzo, a tamci ze nie wolno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymoński jesli chcesz zeby motor wiecej Ci palil i zebys czesciej robil remonty albo zeby Ci pierscienie sie spyaly jesli bedziesz jezdzil w terenie to kupuj strzki nadaja sie tylko na ulice ale to sie nawet nie nazywa storzek przeciez to gowno z siatka w srodku

 

lepiej juz sobie kup jak soku mowil dobry olej do filtra, lancucha. I olej do mieszanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff ... dzisiaj moj tata zadzownil o 8 rano do servisu yamahy, ze zostawil tam lozysko igielkowe i sworzen, ze byl zawiniety w papierku. Gosc oddzwania za 5 minut i mowi ze znalazl i ze dobrze ze nie zadzwonil za godzine bo o 9 smieci wyworza :biggrin: takze fart.

Jutro skladam silnik i caly motor, mozliwe ze jutro sie przejade.

Zamowilem we wtorek z sklepmotocyklowy.pl uszczelke od dekla od sprzegla, cylindra i glowicy, linke obrotomierza, i klamki sprzegla i hamulca za ktore dalem 3 zl a nie sa one z plastiku tylko chyba metalowe, albo aluminium :icon_rolleyes: jeden na larssonie kosztowal 12 :banghead: hehe

Pozdrawiammm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy wie ktos moze gdzie mozna dostac tłok do cylindra malossi 110 od yamahy dt 80 lc2 ciecz nominał lub szlif???? A moze da sie taki dorobic???

 

www.megabet.pl

 

Sklep mają w ząbkach ale wysyłkowo też da rade. Cena tłoka to 330zł. Dorobienie tłoka dobrej jakości nie jest w polsce możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciue z servisu Yamaha powiedzieli ze nie wolno oprozniac dyfuzora, ze tam nie ma blokad tylko tam sie sprezaja spaliny ... i ze moze byc tylko zwezka na poczatku albo na koncu .... ja juz niewiem kogo sluchac ... wy piszecie ze daje i to duzo, a tamci ze nie wolno ...

ej bo już połowę spawu w 2 gim dyfuzorze rozciąłęm i tam zwężka jest rozetnę wybebeszę i foty porobie i powiem szczerze czy coś dało jak co to mam drugi dyfuzor :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.megabet.pl

 

Sklep mają w ząbkach ale wysyłkowo też da rade. Cena tłoka to 330zł. Dorobienie tłoka dobrej jakości nie jest w polsce możliwe.

 

dzieki, ale niestety znam ten sklep i szukam poprostu czegos tanszego bo za cylinder dalem 100zl i teraz mam dylemat czy kupowac ten tlok czy zkombinowac cos tanszego choc raczej to malo mozliwe:( Jak ktos ma jeszcze namiary na jakiś tłok do malossi 110ccm to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale niestety znam ten sklep i szukam poprostu czegos tanszego bo za cylinder dalem 100zl i teraz mam dylemat czy kupowac ten tlok czy zkombinowac cos tanszego choc raczej to malo mozliwe:( Jak ktos ma jeszcze namiary na jakiś tłok do malossi 110ccm to dajcie znac.

 

No wiesz koło98 ja proponowałbym ci abyś lepiej sobie kupił ten tłok za 330zł i miał już spokój a nie co z tego ze znajdziesz jakiś tani tłok ale pewno już bedzie gorsza jakość(tak jak np.do DT80 na szlify :P)

tłok kosztuje w granicach 60-100zł i co pochodzi troche i po tłoku.

to i tak ze znalazłęś taki tłok(ale aby go moża było założyć trzeba mieć inny wał) bo były 2 rodzaje takich tłoków. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dwa rodzaje??Wiem ze jak nawet znajde i kupie jakis tani to dlugo nie polatam ale sam nie wiem. Chcialbym tez zalozyc sportowe memrany i dysze do gaznika lecz nie weim gdzie mozna takie dostac :icon_twisted:

 

Tak wogule to chyba sprzedam dt i kupie sobie jakas 125 jak bedzie najwygodniej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...