Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz mi to jakoś sensownie uzasadnić ? :banghead:

 

Wiesz nie wiem o co Ci wogole chodzi, ale szanuję i uzasadniam. Najważniejsze jest to że warto spojrzeć w allegro i wdać ze za dobre pieniądze (2500) można już kupić LC2, a wydaję mi sie że jest lepiej wyposażona od LC. No nie wiem może i sie nie znam ale takie jest moje odczucie i nie chciałem Cię uraźić jako użytkownika LC1. Naprawdę wybacz, nie po to tu jesteśmy :smile: :smile:

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemkia chyba bedeuzytkownikiem dt z 2004 roku 50 niestety ale za niewielkie pieniądze za to stan miodzio teraz takie pytanka bo to prawdopododobnie jest wersja SM i chciałem pewbnwewymiany roc na które kaski brak ; / ale słysząłem ze w dt i tak są miekkie zawiech i nie opłaca sie nic robic prócz wymiany kół :icon_evil: jak myslicie tylko to zrobic czy ejszcze cos?? a i zamierzam jakos zapodac jej troszke mocy co radzicie ?? z góry dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiak wiesz jaki silnik ma dt 50r minarelli am6 czyli do tego masz kupe czesci tuningowanych cylindry 80 sportowe waly gazniki z wiekszym przelotem.

 

Szymonski kupowales kiedys motor? jedynie przy dt na co musisz zwrocic uwage to biegi czy karzy bieg wchodzi nie wyskakuje no i kopke czy chodzi dobrze i reszcze to co w innych motocyklach czyli luzy masz sprawdzic luzy na zawieszeniu glowce ramy jak zawieszenie chodzi trzyma posprawdzac czy wszystko dziala w elektryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozbieralem silnik zeby sprawdzic wielkosc zimmeringa pod wal. I jak zlozylem to chyba źle zamocowalem sprezyne kopki bo nie odbija, gdzie powinien byc ten drut od sprezyny zeby wszystko bylo ok?? Bo ja go tylko o jakies 30 stopni obrucilem a powinno być ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z moja Yamahą dt80, a dokładniej ze starterem. otoz nie mozna motoru odpalić na kopke, poniewaz starter przeskakuje. tak jakby zębatki nie nachodziły na siebie. Czy to moze miec cos wspolnego z olejem??miał ktoś podobny problem?? Prosze o pomoc... bez oleju kopka chwyta i motor da sie odpalic.

Edytowane przez cuadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...