Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

czytalem czytałem i neidoczytałem prosze o pomoc jak ODBLOKOWAC Yamahe Dt 125R 98 rok bo nieiwme .Kreci sie do 7tys obrotow jak ja odblokwoac prosze o pomoc

Było to już tysiąc razy. Trzeba zmostkować kondensator w CDI. Wejdz na sronę ptasiora on tam wszystko opisał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on sie pyta jak odblokowac dt 125 a nie dt 80 a tam sie niemostkuje kondensatora było kiedyś coś na forum o odblokowywaniu dt 125 wystarczy troche poszukać masz tu linka do forum 125.pl tam jest cos o blokadach http://www.125.pl/modules.php?name=Forums&...viewtopic&t=869

Edytowane przez vmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM I BŁAGAM O POMOC>>>> chodzi o MODÓŁ CDI w dt 80 lc2. mam NIE odblokowany modoł -nic przy nim nie ruszałem a moto kreci do 12 tys obrotow. W TAKIM RAZIE jak on blokuje silnik??? w necie czytałem ze blokuje do 8 tys obrotow. akumpel twierdzi ze CDI opoznia iskre przez co moto jest słabsze.... Juz sie gubie i wkoncu nic nie wiem... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel nie ma pojecia? modol blokuje obroty jesli masz zablokowany modol dt by krecila 8 a jesli masz odblokowany to 12 jeszcze byly blokowane wydechy i koncowki wydechow wiec nie sluchaj sie kumpla bo wprowadza Cie w blad

 

kornel YAMAHA DT 80 LC2 zanim cos napiszesz przeczytaj caly post lub temat nastepnie odpisuj

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - otóż chce sobie kupić wydech Gianelli do mojej Yamahy DT80 LC2 i chciałbym wiedzieć czy ktoś kupował taki wydech ze strony tlumiki.pl?? Mama zamiar z tej strony skorzystać ponieważ nigdzie indziej takich tłumików nie znalazłem:( Jeżeli macie jakieś namiary to bym prosił:icon_mrgreen:

 

Moje gg:3697455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim motomaniaków!!! Chcialem sie dowiec cos nie cos o tuningu dt 80 lc2. Kupilem cylinder malossi 110ccm i nie wiem co dalej mozna wymienic i gdzie dostac np. gaznik, membrany itp slyszalem takze o kruccu ssacym, i dyszy do gaznika. Pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy docieraniu zwiekszasz dawke oleju motoru nie mozesz przegrzac jesli go przegrzejesz dupa blada juz takiej mocy nie uzyskacz po okolo 10km wkrec moto na maxa i tak co 50km az dojdziesz do 500 i mozesz krecic go na maxa pilowac go zagrzewac tylko najwazniejsze trzeba prawidlowo dotrzec!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcem kupic DT 80 z 86 roku byłem oglądac i wydaje mi się że nie jest taka zła ale troche trzeba zrobic. Na liczniku jest ok 67 tys i nie ma linki ale niby jest po szlifie no i nowy tłok. Na co patrzec przy kupnie, czy jakieś elementy ramy pękają, itp. takie najważniejsze rzeczy

jazdziłem i nie wydaje mi sie tak żle lecz jakby na wysokich obrotach tak jakoś się leciutko przerywał czy to kwestia regulacji?

pozdr

Edytowane przez krzyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...