Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie mozna kupić tłok do Yamahy DT80? . Ja jedynie znalazłem na www.kemot.pl ale wydaje mi sie ze tam są podrobki. Nie mam zamiaru kupowac w salonie yamahy bo tam sa same chu**. Prosze o podnanie jakis sklepow.A i ile kosztuje taki tlok znanej firmy np. wosner, vertex? Pozdrawiam.

A i mieszkam niedaleko Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Yamahe DT 80 Lc2 ciecz mam wał do regeneracji i chciałbym się dowiedzieć gdzie można dać do regeneracji i ile to kosztuje,Najlepiej jakby były adresy z woj.kujawsko-pomorskiego ale mogą być inne miasta z poza województwa.I mam jeszcze jedno pytanie gdzie są tanie części do Yamahy dt 80 LC2 np.Bydgoszcz,Grudziądz,Gdańsk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj. Mam taki problem w dt ze dzis popadal ostro deszcz i wybralem sie na przejazdzke i chwile motor chodzil ladnie dobrze sie krecil itd ale pojezdzilem po kilku glebokich kaurach i poszalalem ogulem w morkym terewnie i na luzie kreil sie tylko do 7 tys a na biegu max do 8 tys dochodzil i sie tak krzusil jakby. Jak jest suchy niema takiego problemu . Czy to mozliwe ze np. cdi jest odblokowany domowym sposobem i sie zamoczylo i takie cos sie stalo? Pierwszyraz jezdizlem po deszczu a tak jak bylo sucho to krecil sie ładnie w pełni. Jak myslice to mzoe byc to?

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 20:13 ]

dodam ze spotkalem kumpla i gadalem znim motorek stal z godzine potem odpalilem i chwile bytlo dobrze potem pierwsza druga kaurza i znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm albo jak mowisz CDi albo masz wode w gazniku bo filtr powietrza nie jest nasaczony olejem i przepuszcza wode!!. Posprawdzaj tez czy napewno krociec idacy od filtra do gaznika jest szczelny (u mnie byla szparka w TS i po wjechaniu w kaluze zdychala :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ma ktos foto w jakiej pozycji powinien byc ustawiony Ypvs przy wlaczonej stacyjce ale bez odpalania a dokad ma sie wychylac przy max obrotach, od jakich obr ma sie odslaniac okno a przy jakis ma osiagnac max przepustowosci. Pomozcie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...