Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

YYY sorry zielorz, ale czy wiesz co to jest interpunkcja? Jak wiesz to bardzo proszę zacznij jej używać.

 

Dobrze Panie Wojtku DT. Od dziś zaczne na twoje specjalne życzenie używać wszystkich znaków interpunkcyjnych jakie znam.

 

 

Gdzieś widziałem (moge się mylić) , że DT 125R w standardzie ma bardziej terenowe opony, a normalna szosowe. Jeśli sie myle poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam do sprzedania cala rame do DT 80, z kołami (hamulce bebnowe), zawieszeniem, bak , siedzienie oraz czesci silnikowe (kartery, wal do regeneracji, dyfuzor, cylinder, glowica i te inne pierdoły) zebatki , lancuchy i inne drobiazgi. Jak cos to pisac na gg :

2518342.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sluchajcie... widzac ze "moj" tamat umiera zdecydowalem sie go reanimowac.no dobra do rzeczy... :D mam takie male pytanie odnosnie taj rejestracji (PROSZE MNIE NIE JECHAC!!!!!!!! :oops: > jakie dane mam spisac??!!! tak dokladnie!bo chyba takie rzeczy jak np.pojemnosc zbiornika paliwa nie jest porzebna?prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej paki: Do ilu obr. kreci sie zablokowana Dt 125 z 85r.

MOja przed rozblokowaniem na luzie wykręcała coś koło 11tys a po wyjeciu blokad z wydechu i założeniu sportowej końcówki i wyregulowaniu zaworu wydechowego kreciał ponad 12 na lzuie i na 1i 2 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznac ze YPVS jest dobrze wyregolowane??

Otworzyć. Zapalic silnik. dawaj gazu i zobacz czy sie otwiera do końca a na wolnych jest zamkniety. Czesto blokady polegały na tym ze owteirał sie tylko do połowy. Reguluje sie go linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...