Skocz do zawartości

KUPIE BEZ PRAWA REJESTRACJI ŚCIGACZE!!


Louis3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

profilaktycznie zgłosiłem do Allegro prośbe o usuniecie aukcji powołując sie na nawoływanie do zachować nieetycznych.

swoją drogą allegro w takich przypadkach powinno zgłaszać nadawców takich aukcji na policję. w końcu to nic innego jak paserstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś robi sobie jaja, albo - tak jak pisze Bullson - mamy do czynienia z rozbojem w biały dzień. W tym drugim przypadku namierzenie gościa nie powinno chyba stanowić większego problemu dla organów ścigania.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna patologiczna aukcja usunieta, ale szczurek nadal handluje kolpakami http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40166136

i robi na tym dobre pieniadze.

A co POLICJA - niektorzy to nawet nie wiedza ze allegro istnieje.

Jak im doniesiesz to moze sie laskawie zainteresuja.

Mialem sprawe o zwrot kasy z ubezpieczenia allegro koles mnie chcial wydymac na 120zl(wplacilem mu kase a towaru ni ma)

Chodzilem do komisariatu z 10 razy i juz nawet nie pamietam ile telefonow wykonalem, zawsze byli tak zajebani robota, ze czasu nie mieli aby mnie przesluchac (5 min) i dac mi zaswiadczenie z nr sprawy ktore mi bylo potrzebne zeby odzyskac kase z allegro :banghead: (kazdy z nich uwaza sie za najlepszego szeryfa w miescie).Dodam jeszcze ze sprawa juz byla prowadzona bo nie tylko ja poszedlem na POL i wystarczylo tylko podpiac. :evil: Moze ktos mial lepsze doswiadczenia, ja niestety dobrego zdania nie moge powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie nie gorączkujcie sie! Nie bronię tego konkretnego typa , bo go nie znam. Ale do napisnia tego posta skonił mnie ton waszych wypowiedzi w tym i innych tematach ,który wynika najprawdopodobniej z niewielkiej znajomosci tematu. Otóż spiesze z wyjaśnieniem, że nie zawsze stwierdzenie ,, bez prawa rejestracji" oznacza że ktoś chce popełnić przestępstwo, lub chce kupić czy sprzedac uprzednio skradziony pojazd.

Wyobrażmy sobie że nasz motocykl czy samochód, którym jeżdzimy ,którego kupiliśmy z drugiej ręki . I po pewnym czasie okaże sie że np.został sprowadzony z pominięciem lub uchybieniem formalnosci celnych , lub podczas kontroli policja stwierdzi ingerencję w polu numerowym. To wtedy zabiorą nam pojazd i jeżeli po procesie sadowym okaże się , że nabylismy go w tzw. dobrej wierze ,zostalismy oszukani to oddadzą go nam BEZ PRAWA REJESTRACJI. Jako że jestem zawodowo związany z motoryzacją wieżcie ,ze znam takie przypadki gdzie pojazd wpadał nawet po pięciu latach użytkowania przez niesiadomego posiadacza.

I wtedy taki ktoś próbuje sprzedać taki pojazd na części BEZ PRAWA REJESTRACJI , np przez allegro.Jest takich spraw w Polsce bardzo dużo i firmy zajmujące się handlem częsciami czy naprawą , poszukują takich pojazdów jako legalnego żródła częsci używanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Tobą ale mi chodziło tylko o tego konkretnego PASERA a nie ogólnie :!:-bo zauważ, że jak gość pisze w aukcji:

nie wnikam w szczegoly

to wiadomo o co mu chodzi i na jakich częściach i z jakiego źródła mu także zależy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę pogrzebać w szafie bo mam gdzieś stary numer ŚM lub Motocykl. Były zamieszczone dwa ogłoszenia.

Jedno

„... kupię złom z papierami do ....... lub same papiery”

i podany numer telefonu.

A drugie

„...kupię stacyjkę z kluczykiem do.......”

i podany numer telefonu.

Co ciekawe w obydwu ogłoszeniach była mowa o tym samym moto i był ten sam numer telefonu. Co za zbieg okoliczności.

Wiem, że autor gazety nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ale moim zdaniem to gość zrobił wielkie przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...