Skocz do zawartości

Podświetlanie neonem...


Rekomendowane odpowiedzi

Mycha nie wszytkie ale sporo ich jest tylko niektórer nie umieją sie do tego przyznać...zapewniam Cie w Poznaniu mnie najpierw usłyszysz poźniej zobaczysz:) ale w mieście zaczęsto z neonem nie latam bo to jak do klatki lwa sie pchac a i tak juz psy sa wyczolena na motocyklistów lepiej ich nie drażnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten filmik.....

 

Ehhh Engels, Engels...... aleś wioske odpierd**ił z tymi światełkami....... sorry.... buahahahaha!!!!!!

 

ale najbardziej to podobało mi się to sportowe obuwie i białe skarpetki....buahahahahaha!!!!!!!!!!!

 

jeszcze raz sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z neonami. Mi się to podoba.

Ja akurat w swojej maszynie nie mam neonów, ale zamontowane diody. Diód mam 10 i zamontowane są na plastiku pod silnikiem. W nocy jest efekt gwarantowany!!!. Super wygląda wtedy nawet gdy sie ściemni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej to podobało mi się to sportowe obuwie i białe skarpetki....buahahahahaha!!!!!!!!!!!

 

Wiem, wiem wszystkim się to podobało :mrgreen:

 

Ale już wcześniej w temecie o tych diodach napisałem że już sobie kupiłem właściwe obuwie... Ale jeszcze nie nakręciłem drugiej części "Niebieskie koła 2 : Reaktywacja : No white socks" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej to podobało mi się to sportowe obuwie i białe skarpetki....buahahahahaha!!!!!!!!!!!  

 

Wiem, wiem wszystkim się to podobało :mrgreen:

 

Ale już wcześniej w temecie o tych diodach napisałem że już sobie kupiłem właściwe obuwie... Ale jeszcze nie nakręciłem drugiej części "Niebieskie koła 2 : Reaktywacja : No white socks" :mrgreen:

 

Ale gustowny dresik z neonami na wszystkich 3 paskach to by Ci sie przydał :lol: :lol: :lol:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem neony i diody w motocyklu to zakladanie adidasow do smokingu.

Aczkolwiek jak kumpel do jawy350 zamontowal przy kratce cylindra kilka niebieskich diodek to musze przyznac ze mi sie nawet podobalo jak z cylindra wychodzily subtelne niebieskie jezyki swiatła.

pzdr

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: jeśli ktoś ma ochote kombinować z diodami to moge sie podzielic doswiadczeniami poniewaz zajmuje sie takimi bajerami od dawien dawna.(przede wszystkim tanim kosztem) i pewnymi efektami. w ogole z drobna elektronika jesli komus sprawia problem to sprobuje pomoc.

:D

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do motocykli, umożliwiają wyróżnianie się z „tłumu”. Jeden założy głośny wydech, inny dwa neony, kolejny zmieni kolor motocykla, czy zrobi graffiti.

Po co ?

Po to aby jeszcze bardziej wypieszczona maszynka podobała się swojemu panu. Jeśli dodatki są gustowne to podobają się innym. Jeśli nie trudno. Ważne aby właściciel był usatysfakcjonowany.

Ja osobiście neonów do motocykla nie założę, ale mam w samochodzie, we wnętrzu i śmieję się jeśli komuś się to nie podoba. Trudno. Dla mnie bomba.

Nad stroboskopami zastanawiałem się i to mocno. Miały być zamontowane wewnątrz lamy i zespolone z długimi. Od takie poganiacze na katamarany (za wschodnią granicą bogaci Rosjanie w szybkich samochodach montują stroboskopy w halogenach i zapiep... ile wlezie. Na Litwie mandat za włączone stroboskopy wynosi ok.300-400 PLN). W Polsce zależy pewnie od Gliniarza. Ale odpuściłem.

Moim zdaniem jeśli ktoś zapragnie mieć „świecące wentyli” to niech zakłada. A jak ktoś się będzie śmiał i mówił że jesteście „wieśniakami” to tylko świadczy o braku jakiejkolwiek tolerancji ze strony prześmiewcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już mam swoje 3cie autko i w każdym jednym miałem neony pod deską rozdzielczą w aktualnym również.

mi sie pdoba bo jak w samochodzie jest czysto(a mój staram sie żaeby zawsze był czyściutki) to wygląda w mojej ocenie naprawde fajnie a i większośc osób które wsiadało domnie do samochodu po raz pierwszy mówiło że im sie to ardzo podoba...

Stroboskopy też miałem w dwóch poprzednich samochodach i jako poganiacze sprawdzały sie rewelacyjnie.

Nie raz ludzie zatrzymywali sie na poboczu w panice szarpiąc za niezapięte pasy...ubaw po pachy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...