Skocz do zawartości

Podświetlanie neonem...


Rekomendowane odpowiedzi

o to chodzi. są takie "urozmaicenia" motocykla, które służą poprawie bezpieczeństwa lub komfortu jazdy, a są takie, które służą jedynie szpanowaniu.

czyli jak zmieniłem fabryczną osłonę na łańuch na niebieską osłonkę razem z błotniczkiem tylnym, to zaliczam się do szpanerów, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to i ja wtrące swoje 3 gorsze bo dyskusja bardzo mnie bawi...

 

Alf- nie przejmuj sie... przejmowanie przesadne nie jest zdrowe, robisz coś co nie każdemu moze sie podobac i nie każd chciałby mieć coś takiego u siebie ale nikomu normalnemu to przeszkadzać nie będzie.

 

Ja nie powiedziałem że mi sie to nie podoba- wszystko zależy jakie to neonki, gdzie zamontowane, na jakiej maszynce itd...

 

Czasem wyglądają naprawde fajnie a czasem zalatują tandetą ale tak jak nikt na siłe nie przekonuje miłośnika choperów że jego maszyna to nie motor bo nie śmiga dwie i pół paki i nie przepada za jazda na gumie tak samo nnikt nie powinien na siłe udowadniać że neonki są be albo cacy...

 

Niektórzy ludzie(przynjamniej dla mnie...) dziwnie podchodza do motcykli. Czasem starają sie do tego dorabiac ideologie, że to ich styl życia itd. i nie mówie że tak nigdy nie jest tylko że wielu ludzi naprawde widac że robi to na siłe, może na pokaz a może chcą sami sie oszukać.

 

Ja np. mam zupełnie odmienne podejście do tego tematu.

Kocham motocykle, są w moimzyciu naprawde ważne i poświęcam im bardzo dużo czasu ale z mojej grupy najblizszych znajomych, w której mam kilku prawdziwych przyjaciół jestoprócz mnie jeszcze tylko dwóch motocyklistów.Jestem uzależniony od adrenaliny, uwibiam wściekłe sprzety i naprawde ostrą jazde.

Jestem młody, studiuje ale nie jestem typem kujona który siedzi w książkach, uwiebiam sie naprawde dobrze bawić, często baluje gdzieś na jakichś imprezach czy dyskotekach, staram sie w miare dbać o swój wygląd, kilka miesięcy temu rozstałem sie z dziewczyną z którą byłem prawie 4 lata i teraz może w pewien sposób nadrabiam zaległości, uwielbiam kobiety, lubie znimi flirtować, czasami podrywać....

Czy to źle!? Czy to znaczy że jestem złym człowiekiem bo chce korzystać z życia i brać garścaimi ile sie da żeby za 20lat nie żałowac ani jednego dnia!?

Motocykl to jest nie tylko częśc mojego życia ale przedewszystkim świetna zabawa. Kiedy ganiam z kolegami bawie sie wprost rewelacyjnie, czasem zdarza nam sie poderwać jakieś dziewczyny i to też jest fajne- co w tym złego!? Przecież to wszystko jest zabawa i nie ma z tego żadnych poważnych konsekwencji!?

 

Ludzie nie zachowujcie sie jak emeryci którym znudziły sie tasiemce w Tv i z braku nowej sensacji w Uwadze czy Super wizjerze na siłe chcecie nawracać na "właściwą" drogę młodych ludzi którzy mają tylko odrobuine inne podejście do życia...:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa zapomniałam do poprzedniego posta dodać: białe napisy na oponach , świecące wentyle i żelik na włoski :banghead:

a nie lepiej pieniadze na festyn wydac na "crash pady" czy porogresywne sprzężynki do zawiecha , jakiś mniej wybujany amorek skretu , czy ryczaca wściekle koncówe wydechu?? , no cchyba że juz wszystko w tych sprzetach macie łacznie z turbina podtlenkiem , kołami carobonowymi i pojedyńczym wahaczem , to tylko choinka zostaje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zgadzam sie z spidim mam podobne podejście do życia i uważam że nie ma w tym nic złego że lubie imprezować i korzystać z życia!Motylek napisał puste laski proszę określ dokladnie co to znaczy ,bo nie rozumiem dlaczego laska której podoba sie facet na motocyklu jest pusta...niewiem moze jestem inny ale lubie jak laski na mnie zwracaja uwage w ten czy inny sposob...Nika czasami warto przemyśleć co sie pisze/mówi bo ja niewidziałem faceta z żelem na motocyklu,jeżeli tak umiesz to gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf-ale ideologie sobie dorabiasz,czy ktos powiedzial ze imprezowanie jest zle?Ze poznawanie kobiet jest zle? Czy zalozenie jakiegos swiecidelka=korzystanie z zycia?Ale stary kombinujesz...Sprobuj dogodzic naszym 4umowym kolezankom,jak widzisz one nie lubia swieczek :evil:

A co do pytania(stwierdzenia) Ryzego-tak sie sklada ze tez ciezko mi znalezc takie ktore by nie byly puste :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylek napisał puste laski proszę określ dokladnie co to znaczy ,bo nie rozumiem dlaczego laska której podoba sie facet na motocyklu jest pusta...niewiem moze jestem inny ale lubie jak laski na mnie zwracaja uwage w ten czy inny sposob...

 

miałam na myśli to ,że taka pusta laska zwraca uwage na moto+Ty ,a raczej nie zwrocilaby uwagi na Ciebie gdybys go nie miał...albo inaczej bo zaraz napiszesz ,że i tak by zwrocila bo jestes taki a taki ... :lol: ...pusta laska mysli tylko o tym zebys przewiozł ją na swoim moto obok jej kolezanek spod dyskoteki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujdogodzic naszym 4umowym kolezankom,jak widzisz one nie lubia swieczek :banghead:

ej nic takiego nie napisałam !

nie mam nic przeciwko neonom ...tak jak wczesniej napisał IGŁA muszą one pasować do moto...bo inaczej to rzeczywiscie wyglada to fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to przepraszam motylek i nika za pomyłke!motylek pewnie masz racje ale racje ma tez Ryzy...Ciezko znalesc normalna dziewczyne naprawde z tym sie zgodze ,ale zajc sprawa wyglada tak: człowiek spokojny nie kupij by sporta czy nakeda tylko jakiegos turystyka albo choperka i tym bardziej nie założyłby do niego neonu, tak samo ja nie kupiłbym choperka albo harleya nie dlatego ze sa brzydkie czy cos tylko dlatego ze pewnie po tygodniu rysały by silnikiem o asfalt...rozumiesz?Heh motylek prawda jest tez taka ze ciezko by bytlo znalesc faceta ktory by takiej laski nie przewiozl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyy :roll: Dajcie wszyscy na luuuuuuuuz :? Moje zdanie krotko i na temat: Co Wam do tego czy ktos sobie przyczepia "swiecidelka" czy nie :?: :!:

To jest jego motocykl, jego swiecidelka i chyba wlasnie jemu ma sie to podobac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze jesli masz ochotę zrobić sobie neon to zrób i niczym sie nie przejmuj, widziałem plastiki z tym i całkiem fajnie to wyglądało . Osobiście do swojego GSXR-a 1000 K4 bym nie założył bo jestem za stary :-))

Rób to na co masz ochotę i niczym sie nie przyjmuj to twój sprzęt i twoja zabawa .

Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha nareszcie znowu temat dla mnie :mrgreen: !! Szkoda że dawno nie zaglądałem na forum bo już dawno bym zabrał głos :mrgreen:

 

Alf007 jeśli jeszcze nie widziałeś to sobie obejrzyj :evil:

 

http://www.engels.mok.waw.pl/UnderGround_R..._26_VI_2004.wmv

 

Co prawda ostatnio ściągnąłem te wentylki ale ... Zamontowałem sobie neonki diodowe w tylnych owiewkach... Jak wrzuce fotki na FTP to podam linka... Ja tam lubię "festyn" w moto, oczywiście ze smakiem i nie do każdego moto to pasuje... W niektórych sprzętach (głównie nakedach...) też fajnie wygląda poświetlanie silnika... :crossy:

 

człowiek spokojny nie kupij by sporta czy nakeda tylko jakiegos turystyka albo choperka i tym bardziej nie założyłby do niego neonu,

 

I tu się Alf nie zgadzam ! Ja jestem spokojnym (oczywiście do pewnego stopnia bo "każdy motocyklista to wariat, ale nie każdy wariat to motocyklista" :mrgreen: ) człowiekiem (zapytaj się innych to potwierdzą :mrgreen: ), a kupiłem ściga i zamontowałem neonki :mrgreen:

 

Co do opinii innych... To naprzykład Bern uważa że to co już miałem zamontowane na moto to festyn... To ciekawy jestem co powie jak zobaczy nowe neonki :mrgreen: ... Szanuję Jego zdanie i lubię Jego osobę :banghead: i przyjmuję to do wiadomości co mówi ale i tak się nie przejmuje bo to moje moto i i są ludzie którym się to podoba :mrgreen: ...

 

Pozdrowionka,

Engels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...