Skocz do zawartości

TRIUMPH


Dyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha!

W Łasku stoi THUNDERBIRD SPORT taki jak mój (patrz galeria) ale w czerwonym kolorze i podobno po lekkim dzwonie. Ale jak gość dowiedział się , że mam takiego samego to od razu powiedział mio co było robione. Ma jednokolorowy bak - bez szparunków, zegary od Bandita :twisted: :twisted: nieoryginalna lampę itd. Orientacyjny koszt przywrócenia do stanu oryginalnego to ok. 6-9 tys. PLN a gość chce 20000 PLN więc uważajcie bo wart tak naprawde jest ok. 14000 PLN. Niby ma przejechane 2500 kn, ale nie wierzę. Jak by ktoś chciał coś takiego kupić to służę pomocą.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Serwis jest niestety żaden!

W dzisiejszych czasach nie ma problemu z częściami, bo wysyłam maila do Niemiec - przysyłają mi - przelewam tylko pieniądze. Nowoczesne TRIUMPHY i tak to w dużej części Japonia -zawieszenia, skrzynie biegów, hamulce itd. Mam książkę serwisową.

Dopiero zaczynam z tym sprzętem i zobaczę co będzie dalej. Poza tym mam dość blisko do Niemiec i najbliższy serwis 190 KM.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzio znowu robisz kryptoreklame !!!, pomysl bo ktos moze miec do Ciebie pretensje.

ps. to bylo oczywiscie z podtekstem  :)

 

Bo po prostu mi się Triumph podoba - zero plastiku, fajny gang i jest w tym motocyklu to "coś". Zresztą sam zobaczysz :lol: 8O

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
dyzio znowu robisz kryptoreklame !!!, pomysl bo ktos moze miec do Ciebie pretensje.

ps. to bylo oczywiscie z podtekstem  :)

 

Bo po prostu mi się Triumph podoba - zero plastiku, fajny gang i jest w tym motocyklu to "coś". Zresztą sam zobaczysz :lol: 8O

Pozdrawiam

Dyzio

a jak znajde choc gram plastiku to palimy go :lol: co Ty na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A tak przy okazji Dyzio to co z tym zlotem Triumpha? Cooler namawial mnie zebym jechal z Wami, podaj mi jakies szczegoly. I jeszcze jedno, znasz tego kolesia co mi sprzedal sprzet i jesli bedziesz sie z nim widzial to prosze przypomnij mu sie odemnie o uchwyt na lewe lusterko (obiecal zalatwic i przyslac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzio znowu robisz kryptoreklame !!!, pomysl bo ktos moze miec do Ciebie pretensje.

ps. to bylo oczywiscie z podtekstem  :)

 

Bo po prostu mi się Triumph podoba - zero plastiku, fajny gang i jest w tym motocyklu to "coś". Zresztą sam zobaczysz :lol: 8O

Pozdrawiam

Dyzio

a jak znajde choc gram plastiku to palimy go :lol: co Ty na to :?:

 

Przyznam się :D :D trochę plastiku ma - ale mniej więcej tyle co Royal Enfield albo Junak.

Jest to dość specyficzny rodzaj motocykli i po prostu trzeba to lubić, co ja czynię :D :lol: :D

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, przewrócił się na parkingu :)  

Dziwne, jak te motony się przewracają na parkingu... Może dlatego, że jak stoi, to się łatwiej wywraca?  :lol:  

Triumph fajna rzecz, tylko że najbliższy dealer znajduje się w Berlinie. No ale z Poznania to niedaleko...

Pzdr

Lazyrider

 

Cześć!

Jeżeli chodzi o wywracanie to raz mi zdarzyła się taka historia. Jak wracałem ze zlotu w Głowaczewie moim Enfieldem stanąłem na stacji benzynowej i zsiadając z motocykla zaplątałem się w leżący sliski od ropy wąż :lol: :lol: i spadając z motocykla dosłownie go ratowałem odnosząc neiwelkie obrażenia :lol: :lol: i czując ciepło rury wydechowej :o 8O , ale uratowałem. (trochę byłem przymulony po poprzednim wieczorze). A najbiższy serwis mam w Mullrose ok 180-190 km (TRIUMPH), ale rzeczywiście jeżdże do Berlina bo większy sklep.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam wszyskich.Dyzio jak to jest z platnosciami przy zamawianiu przez internet czesci w niemczech. Placisz karta, przelewem czy moze na miejscu przy odbiorze? ale to by bylo chyba za duzo dobrego placic przy odbiorze. :lol: pozdrawiam

 

Wiesz, nie korzystam właściwie z typowej sprzedaży internetowej. Jak byłem w Berlinie po prostu wziąłem ze sklepu nr konta i jak cos chcę to zamawiam via e-mail, przelewam kasę i odbiera mi ktoś w Berlinie przy okazji. Nie wiem czy nie byłoby jakiś perturbacji celnych przy odbiorze paczki. Może ma ktos jakies doświadczenia. Pytali się w Berlinie czy wysłać , ąle im powiedziałem , że wolę jak ktoś będzie odbierał. Ale oczywiście wolałbym mieć przysłane do domu. Od maja przyszłego roku (UE :? :D :D :D ) pewno nie będzie żadnych problemów.

Pozdrawiam

Dyzio

 

P.S. CZY KTOŚ W KOŃCU Z TEGO FORUM SPRAWI SOBIE TRIUMPHA? :( 8) :D :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

O ile DUCATI w Polsce ma się dobrze jak na naszą rzeczywistość to niestety główny importer TRIUMPHA - PTM od tego roku całkowicie olał sprawę i oficjalny TRIUMPH w POlce umiera :cry: :cry: :cry:

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...