Skocz do zawartości

CBX po przeróbkach!!????!???!?!?!?!?


Boruta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Puszku, jeśli wszystko jest legalne, nie powinno być przeszkód, żeby nam to wyjaśnić. Sprawiasz jednak wrażenie, że nie za bardzo życzysz sobie, aby wszyscy dowiedzieli się w jaki sposób zamienić CBX w CBR.

 

 

Magiczna metamorfoza. Albo zglosiles zmiany do urzedu, z tym ze musialbys te czesci kupic nowe albo z dokumentami. W co nie do konca chce mi sie wierzyc

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli właściciel nie chce pary puścić to tu macie dyskusję na temat jego/tego sprzęta :!: :!:

 

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i...i.pl%26rnum%3D1

 

a tu macie opis sprzęta po oględzinach wykonanych przez jednego z Precli :twisted:

 

http://groups.google.pl/groups?hl=pl&lr=&i....org%26rnum%3D5

 

Pozdrawaim Turek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozemy jechac na policje jak ktos jest zainteresowany kupnem bo inaczej szkoda mojego i waszego czasu, policja obada i powie ci ze jest ok, bo sam wczesniej jezdzilem zeby sprawdzac :D

 

mala pomylka w dyskusji - moto bylo sprowadzone w 2002 roku i jest to wyraznie napisane w karcie pojazdu.

 

a o mariderze nie bede nic mowic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemcy, przyjedz zobacz

 

NIe mam ochoty oglądać paścia.

Ale ciekawi mnie czy niemcy wiedzą o tych numerach z numerami ?

Pracowałem w ich warsztatach motocyklowych i dokładnie znam procedury.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Jak dla mnie to coś tu strasznie śmierdzi. W zasadzie powinno się policję powiadomić. Bo jeźeli numery były przebite i na ramie i na silniku to sród jest coraz większy.

 

 

Ten ktory go ogladal pisal ze sa przebijane. Wiec na bank kradziony motocykl

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach wy warszawiacy :oops:

 

sory ale mam sie opierac na opinii motocyklisty z mojego miasta, ktory mysli ze jest boss bo ma nowy motocykl dobrej klasy, a nic soba nie reprezentuje?[gosc z precli]

 

a moze raczej bardziej powinienem wierzyc dla policjantow, ktorzy ogladali moto odrazu po zakupie, a potem drugi raz ogladali go jacys tam kolesie z policji co wlasnie sie zajmuja sprawdzaniem numerow?

 

jakim cudem marider stwierdzil, ze numery sa z numeratorow hondowskich czy cos takiego - sory, ale nie bardzo rozumiem skad ktos mialby miec cos takiego.

 

powtarzam: sprawdzalem sam moto na policji, a drugi raz sprawdzala mnie policja i wyraznie powiedzieli ze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach wy warszawiacy :oops:

 

sory ale mam sie opierac na opinii motocyklisty z mojego miasta, ktory mysli ze jest boss bo ma nowy motocykl dobrej klasy, a nic soba nie reprezentuje?[gosc z precli]

 

a moze raczej bardziej powinienem wierzyc dla policjantow, ktorzy ogladali moto odrazu po zakupie, a potem drugi raz ogladali go jacys tam kolesie z policji co wlasnie sie zajmuja sprawdzaniem numerow?

 

jakim cudem marider stwierdzil, ze numery sa z numeratorow hondowskich czy cos takiego - sory, ale nie bardzo rozumiem skad ktos mialby miec cos takiego.

 

powtarzam: sprawdzalem sam moto na policji, a drugi raz sprawdzala mnie policja i wyraznie powiedzieli ze jest ok

 

Co to znaczy "jest ok"? Ze numery są dobrze przebite? Moze zamiast pisac puste i nic nie wyjasniajace posty napiszesz o co w tym tak na prawde chodzi?

 

PS jeszcze jedna opcja mi przychodzi do glowy malo prawdopodobna ale chyba jedyna :D Ktos kto mial tego cbxa go rozpieprzył a majac papiery zglosil w urzedzie wymiane ramy i silnika na te o okreslonych numerach. Ale jakim cudem w urzedzie ktos mialby sie nie zorientowac to nie mam pojecia...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach wy warszawiacy :oops:

 

sory ale mam sie opierac na opinii motocyklisty z mojego miasta, ktory mysli ze jest boss bo ma nowy motocykl dobrej klasy, a nic soba nie reprezentuje?[gosc z precli]

 

a moze raczej bardziej powinienem wierzyc dla policjantow, ktorzy ogladali moto odrazu po zakupie, a potem drugi raz ogladali go jacys tam kolesie z policji co wlasnie sie zajmuja sprawdzaniem numerow?

 

jakim cudem marider stwierdzil, ze numery sa z numeratorow hondowskich czy cos takiego - sory, ale nie bardzo rozumiem skad ktos mialby miec cos takiego.

 

powtarzam: sprawdzalem sam moto na policji, a drugi raz sprawdzala mnie policja i wyraznie powiedzieli ze jest ok

 

Co to znaczy "jest ok"? Ze numery są dobrze przebite? Moze zamiast pisac puste i nic nie wyjasniajace posty napiszesz o co w tym tak na prawde chodzi?

 

PS jeszcze jedna opcja mi przychodzi do glowy malo prawdopodobna ale chyba jedyna :D Ktos kto mial tego cbxa go rozpieprzył a majac papiery zglosil w urzedzie wymiane ramy i silnika na te o okreslonych numerach. Ale jakim cudem w urzedzie ktos mialby sie nie zorientowac to nie mam pojecia...

 

wiesz tlumaczyl Ci sie nie bede, bo nie mam z czego.

 

mozliwe ze bylo tak jak mowisz.

 

motocykl nie byl kradziony i koniec kropka, moge ci wskazac poprzedniego wlasciciela, a poprzedni wlasciciel wskaze ci jeszcze wczesniejszego [jestem trzeci w polsce].

 

gdybym teraz nie mial kasy to bym go nie sprzedawal, bo jezdzi znakomicie, ale ze uzbieralem troche to mysle nad czyms nowszym.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy ciekawych motocykli.

Giełda motocyklowa Nr1/2005 str.8

HONDA CB750 1981 silnik od VZ800 z Piotrkowa Tryb.

Skanowałem i powiększałem zdjęcie.

Od początku do końca to orginalny VZ800 ??? a może CB750 ???

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy ciekawych motocykli.

Giełda motocyklowa Nr1/2005 str.8

HONDA CB750 1981 silnik od VZ800 z Piotrkowa Tryb.

Skanowałem i powiększałem zdjęcie.

Od początku do końca to orginalny VZ800 ??? a może CB750 ???

 

Panie detektywie, wrzuc Pan fotke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...