Skocz do zawartości

CBX po przeróbkach!!????!???!?!?!?!?


Boruta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nauczylem sie czytac i zauważylem ze nadal twierdziesz ze jest to przerobiony CBX "Do sprzedania mam Honde CBX550 z 1983 roku, motocykl został poddany gruntowej przeróbce. Wymienione zostało w nim praktycznie wszystko, począwszy od ramy od hondy cbr600f oraz skończywszy na silniku, który jest również od hondy cbr600f z 1989roku" tak wiec dlaczego motocykl nadal nazywa sie CBX??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczylem sie czytac i zauważylem ze nadal twierdziesz ze jest to przerobiony CBX "Do sprzedania mam Honde CBX550 z 1983 roku, motocykl został poddany gruntowej przeróbce. Wymienione zostało w nim praktycznie wszystko, począwszy od ramy od hondy cbr600f oraz skończywszy na silniku, który jest również od hondy cbr600f z 1989roku" tak wiec dlaczego motocykl nadal nazywa sie CBX??

 

bo tak ma w papierach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ta dyskusja jak wszystko jest jasne?

Motor jest szczepiony i tyle.Jak silnik i rama to CBR600 a papier CBX to inaczej byc nie moze.To tak jakbys jezdzil Punto z papierami Uno.A ze policjanci powiedzieli ze jest OK to nic nie znaczy.Oni sa tak tepi w sprawach motocykli ze u nich wszystko przejdzie.

Pushek ma przeszczepa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ta dyskusja jak wszystko jest jasne?

Motor jest szczepiony i tyle.Jak silnik i rama to CBR600 a papier CBX to inaczej byc nie moze.To tak jakbys jezdzil Punto z papierami Uno.A ze policjanci powiedzieli ze jest OK to nic nie znaczy.Oni sa tak tepi w sprawach motocykli ze u nich wszystko przejdzie.

Pushek ma przeszczepa i tyle.

 

no wkoncu ktos inteligentny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a czy odrazu ze motor szczepiony to czy cbr musiala byc kradziona :| ja mam w paierach ze motor to DR 650 a tak naprawde to DR 600 jedynie rama zostala stara od 650 a tak to wszystko od 600 i cooo??? poprosta mam wszystko w h*ju bo policja tak nic o tym niewie wazne ze naklejki na motorze sa 650 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...