Skocz do zawartości

[2oo - Wawa 8.I.05] Karnawał, 2x urodziny, koncert :)


Agghia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D

 

Mamy karnawał, a poza tym zbliżają się urodziny Martki i Marcina (Flippera) :) Z tej okazji szykuje się impreza w 2oo :!: :!: :!: Warto przybyć i osobiście złożyć życzenia jubilatom (zamiast zapychać im skrzynki mejlowe :D), tym bardziej, że atmosferę podgrzewać będzie Luka razem ze swoją kapelą No Smoki - początek sztuki planowany na 2o.oo :D

 

Opłaca się pojawić, bo zapowiada się na kolejną gorącą imprezkę w 2oo :twisted: :twisted: :twisted:

 

Pozdrawiam

Aguś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza moim zdaniem była przednia, a takiej ilości motocykli jak dziś (ściśle mówiąc to wczoraj) pod Dwoma Kołami nie uświadczysz normalnie w styczniu. Znowu nadarzyła się okazja, żeby poznać Nowe Osoby związane z Forum; można też było odświeżyć (odgrzać :?: :twisted: ) stare znajomości.

Chłopakom z No Smoków (dobrze to odmieniłem :?: ) należą się podziękowania i oklaski za wspaniały koncert.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super' date=' gwiazdą wieczoru byl jak zwykle pan Dmowski!!!!!! Z panem Filipskim :lol: :lol:[/quote']

 

Cóż, trudno się mówi, może po prostu podjadę do Rafała do komisu...

Tak czy inaczej jubilatom składam życzenia powodzenia. Sezon się zbliża a ja mam zobowiązania wobec mojej miłej :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podobało! Imprezka była rzeczywiście super, fajnie że ludzie dopisali! Też czekamy na zdjęcia! A czy było głośno? Chyba nie przekroczyliśmy koncertowych norm 8)

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...