Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szafir możesz dac dokładne namiary na ten parking?? Ja mieszkam wlasnie w tej okolicy i gdybym nie znalazl garazu to pokrowiec pod pache i sie tam wbijam tylko obgadam wczesniej ceny...

 

Daj znac jak to wyglada i czy nie macie miejsca w garazu przypadkiem?? 8)

 

WRC RULEZ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 - 17 kwietnia mam zjazd we Wroclawiu' date=' kto sie spotka ze mna ? [/quote']

Aleś trafił ;) akurat 16 jest zlot forumowy w Rybniku i ekipa wrocławska (PGR' date=' Cotlet, Mishel, Astarte i inni których moge nie pamiętać) udaje się na w/w spotkanie :P[/quote']

No dokładnie... w tym czasie we Wrocławiu pustki, ekipa na wyjeździe "krajoznawczym".

Ale na forum jest więcej osób z Wrocławia, więc może jakąś imprezkę zaliczysz :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 17stego bazarek :P -będę ale baną

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir możesz dac dokładne namiary na ten parking?? Ja mieszkam wlasnie w tej okolicy i gdybym nie znalazl garazu to pokrowiec pod pache i sie tam wbijam tylko obgadam wczesniej ceny...

 

Daj znac jak to wyglada i czy nie macie miejsca w garazu przypadkiem?? 8)

 

WRC RULEZ :clap:

 

trymam tam autko, a wygląda to mniej więcej tak:

- parking graniczy przez siatkę z BP /koło McDonalds, kredki, itp/

- miejsce na motor kosztuje chyba 90 zł/m-c - jestem tam codziennie, więc jutro na PW mogę Ci cenę dokładną podesłać.

- a poza tym, też w pobliżu trzymamy z kumplem motorki /VZ+VN/ - więc wspólne śmiiganko można zorganizować...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wszyscy zauważyli ale już jest ciepło... i to nawet mocno ciepło.. ja nawinęlem już w tym sezonie z 300km po miescie... tak wiec.. kieruje pytanie do plastycznych i nakedów .... czy ktoś chce latać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...