Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wyprowadziłem dzisiaj swojego bandytę i przejkechałem się z Wrocka do Trzebnicy i z powrotem.

 

Nikomu nie polecam, jest tak przeraźliwie zimno że zamarnąć można na pierwszym zakręcie, ale i tak się przyjemnie jechało.

 

Poniżej 10 nie wsiadać na motocykl.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wyprowadziłem dzisiaj swojego bandytę i przejkechałem się z Wrocka do Trzebnicy i z powrotem.

 

Nikomu nie polecam, jest tak przeraźliwie zimno że zamarnąć można na pierwszym zakręcie, ale i tak się przyjemnie jechało.

 

Poniżej 10 nie wsiadać na motocykl.

 

Pozdro

"Trza by tfardym a nie miętkim"... :D ja też się przekulałam, ale tylko do Galerii Dominikańskiej i z powrotem - fajnie było :P

 

ps. A co do spotkania to może być wtorek wieczorem, bo mam laborke wtedy koło tego budynku :D (ciekawe co tam będą pokazywać)...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie polecam, jest tak przeraźliwie zimno że zamarnąć można na pierwszym zakręcie, ale i tak się przyjemnie jechało.

 

Poniżej 10 nie wsiadać na motocykl.

Łee no co Ty? :) Godzinę temu z pracy na sprzęcie wróciłem a było ok 5 stopni. Gdyby nie zmęczenie to jeszcze bym pośmigał po mieście ;)

Najprawdopodobniej we Wrocku pojawię się albo w piątek autobusem, albo w sobotę na motocyklu. Zależy od pogody, czy będzie padać czy nie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.04 to niedziela i w niedziele jest bazar.. Ul karmelkowa.. od FATu grabiszyńska do końca i masz karmelkwą a tam sie kogoś spytaj.. trafisz na bank a jak nie to jedź za innymi motocyklami napewno jadą na giełde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na wystawie... hmm... no sam nie wiem co powiedziec... jest tak sobie... nie za duza - moze to jest to... Ale...

Po pierwsze wielkie uklony w strone organizatorow za pomysl i checi!!! Wspaniala sprawa ze cos sie dzieje :)

Po drugie jest okazja zobaczyc pare maszyn rasowo z muzeum: AWO (sportowe), Junak, stary Triumph itp. Stoja tez nowsze maszyny... jest Intruder (jesli dobrze pamietam), pare sportow itp... no i przed budynkiem zawiesilem jeszcze oko na pieknym Drag Starze ;)

Ogolnie warto!! I jeszcze raz podziekowania dla organizatorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Wrocławianką i w ogóle bardzo kocham te miasto chociaz mieszkam x czasu w Szczecinie.W kazdym razie jak sie bede wybierac do rodziny (wujaszek ma sklep z czesciami motorkowymi i pewnie niektórzy u niego cos do sprzecikow kupują)swoim kuniem to dam znac i bardzo chetnie polatam.

Pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...