Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda pasuje do pani, powiaasz.... skojarzenia iście szaleńcze. seba, co piłeś?

i kiedy w końcu z nami polatasz?

 

pozdro

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda pasuje do pani, powiaasz.... skojarzenia iście szaleńcze. seba, co piłeś?

i kiedy w końcu z nami polatasz?

 

pozdro

Dwie lampki wina (w robocie była impreza pożegnalna jednego ex-pracownika). A ta pani w sumie pasowałaby do wszystkiego, i wszystko co ją otaczało się robiło ładniejsze - łącznie z pogodą.

 

A co do latania, ostatnio trochę latałem wieczorami z dwoma kumplami, ale baardzo lajtowo (aż za bardzo). Trzeba będzie się umówić też z "nocnymi markami".

Na wyprawy enduro się teraz nie piszę, bo XT w serwisie ma robione hamulce, na chodzie jest Zephyr, na wieczorne jazdy po mieście jak najbardziej.

 

Będziecie dzisiaj latać? Są jakieś zgrupowania na Orlim ostatnio? Jakby co to saska masz mój tel, możecie też dać wiadomość na forum.

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja banana wszystkim :icon_twisted:

 

Ciekawią mnie Wasze opinie na temat "zlotu" pod Halą... :icon_mrgreen:

 

Nie szczędźcie pochwał... :icon_mrgreen: śmiało... :buttrock:

PiS :icon_mrgreen:

[/quot

 

the best of impreza bylo jak sobie pojechalismy a pod pasaz to mi "honor" nie pozwalal przyjechac, ale i tak impreza byla do doopy,ale dziekujemy za zajebiste naklejki, po prostu wypas ,babci bardzo sie podobala !!!!

 

ps.

starali sie JAMACHOFCY cos zorganizowac ale troche chyba nie wyszlo,ale sie starali tylko do konca nie jestem przekonany czy to bylo mialo byc otwarcie sezonu czy po prostu meetig reklamy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś może namiar na jakiś garażyk, bądź ewentualnie jakieś zamykane miejsce parkingowe w okolicach Kleciny, bo chciałbym w niedziele zawitać z moją Suzi we Wro i już tutaj z nią pozostać tylko problem leży w kwestii garażu :/ Jeśli ktoś mógłby pomóc to proszę o kontakt na gg 3604655 :biggrin:

Pzdr i mam nadzieję, że gdzieś tam się spotkamy na mieście :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ludziki, szukam kogoś z wrocka kto śmiga zx6r 98'-99', jest parę rzeczy które mnie niepokoją w pracy silnika mojej niunji i chciałem porównać z innym egzemplarzem ...

będę wdzięczny za jakiś namiar ;) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...