Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ODEZWA :wink:

 

YO YO YO :biggrin:

 

Współbracia i siostry Moczymordy i Moczymordczynie :biggrin:

 

W ramach jedynie słusznej akcji: "MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" planuję wybrać się z pielgrzymką do Zduńskiej Woli (trasa na Łódź przez Sieradz). Cel jest podwójnie szczytny :wink:

 

Primo

 

PROPAGOWANIE JEDYNIE SŁUSZNEGO ŚRODKA LOKOMOCJI JAKIM JEST NIEWĄTPLIWIE MOTÓRRRRRR ORAZ UŚWIADOMIENIE KIEROWCOM ŻE TAKI WYNALAZEK MATKA ZIEMIA WYDAŁA :icon_exclaim: :notworthy:

 

 

 

Po drugie primo

 

ODEBRANIE MOJEJ SU Z RĄK KRWIOŻERCZYCH TUBYLCÓW :icon_exclaim:

 

Odsiecz będzie prowadzona atakiem frontalnym na drewutnie mojej ukochanej Ciotki, która broni zewsząd z całych sił jedynie słusznego w/w środka lokomocji (taktyke możemy jeszcze obgadać - atak zaciśniający pierścień również wchodzi w grę).

 

 

Rozpoczęcie desantu planuję na niedzielę o godzinie 10tej rano na stacji SHELL'a przy al. Aleksandra Brucknera (okolice centrum handlowego "Korona", przedłużenie al. Jana Kochanowskiego patrząc od strony Mostu Szczytnickiego (obecnie będącego w remoncie, tymczasowa konstrukcja z drewna i stali), wiedząc, że co poniektórzy jutro (tj. w sobotę) muszą niestety pracować (Panie daj im siłę).

 

Pogoda ma dopisać, 12-14*C zachmurzenie małe, bez opadów.

 

NIECH MOC TŁOKÓW BĘDZIE Z WAMI :icon_exclaim:

 

PIS :notworthy:

 

Ps. Potrzebuję jednego chętnego ochotnika, który dowiezie mnie na miejsce na swoim rumaku, tudzież rumaczycy (klacz lekko uwłacza).

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki urwałem się na przepustkę ze szpitala :icon_question: ma który ochotę pośmigać jutro ok.12 - powinno być z 10 stopni? :notworthy:

obawiam sie że bym cie nie dogonił,ale masz racje -nie śmignąc jutro-to juz lepiej leżec w szpitalu!

pozdrawiam serdecznie bracie! :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit, Ty się lepiej kuruj, a nie zrywaj od znachorów. Tą metodą to pośmigamy razem koło grudnia. Ale wtedy to chyba na sankach :)

Czemu Cię nie pocięli (pytanie mało subtelne, ale noszące znamiona troski o kolegę-motocyklistę)?

 

ucio

 

P.S. Nasze piękne, żółte naklejki. O której chcecie się jutro spotkać na Solnym żeby je odebrać? Proponuję 18 albo 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAzimierza Wielkiego?? A które to Kazimierza Wilekiego??

 

ps. te,bandit, a ty wiesz ze nie ma czegoś takiego jak przepustka ze szpitala? Formalnie jesteś cały czas na jego stanie, więc jak się rozpierdolisz, to tylko ten oddział na kórym "leżysz" może ci pomagać. Czyli reasumując, pogotowie może albo nie chcieć ci pomóc (co może i mało prawdopodobne, ale w Polsce różnie bywa), albo - co niemal pewne - obciąży Cię kosztami operacyjnymi :]

 

have najs dej

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka w ogolnym mniemaniu sie nie odbedzie, natomiast ja sam po moto jade - POCIAGIEM jutro z samiuskiego rana, bo zaden z Was KOLEDZY na moj apel nie odpowiedzial.

 

Deszcz, zimno, nie wyspales sie --> prosze, tylko przez litosc nie bede wypisywal waszych wymowek...

 

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...