Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaden z Was KOLEDZY na moj apel nie odpowiedzial

 

Olo, ja Cię proszę, Ty się nie denerwuj. To niezdrowe, ciśnienie Ci skoczy :icon_twisted:

My duchem z Tobą, tylko za późno dałeś cynk, plany już były. Jeżeli chcesz, odwieziemy Cię jutro na dworzec. Chcesz?

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niedzielną wycieczką do Karłowic - odpuszczam Wam grzechy i zapraszam wszystkich, ponawiając ODEZWĘ na najbliższą niedzielę 16.03. Szczególy jeszcze będą podane co do godziny i miejsca (zapewne takie same, ale jeszcze jest czas).

 

Pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niedzielną wycieczką do Karłowic - odpuszczam Wam grzechy i zapraszam wszystkich, ponawiając ODEZWĘ na najbliższą niedzielę 16.03. Szczególy jeszcze będą podane co do godziny i miejsca (zapewne takie same, ale jeszcze jest czas).

 

Pozdro :icon_twisted:

 

 

znaczy w tym tygodniu jak gdzieś jeździmy to mam po Ciebie nawet nie dzwonić ?? :biggrin:

 

Pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki, ja juz wolny od szpitala acz chwilowo z deczko unieruchomiony. Pozdrowionko dla wszystkich kolegów i koleżanek a w szczególności dla Karoliny która udało mi sie spotkać po szpitalem :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi o co chodzi z tym "Orlim", nie jestem z Wrocka ( jak narazie) więc nie bardzo sie orientuję w temacie

 

Noooo... Orle Gniazdo to taka knajpa, gdzie spotykają się wrocławsy bajkerzy. Jak nie pada...

Masz Bandita, więc się nadajesz :biggrin:

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... Orle Gniazdo to taka knajpa, gdzie spotykają się wrocławsy bajkerzy. Jak nie pada...

Masz Bandita, więc się nadajesz :biggrin:

 

ucio

 

 

bajkerzy, powiadasz ... to jakas pochodna od bajków (bajek)?

 

oprocz tego, że jak nie pada, zapomniałeś dodaż, że jak nie wieje za mocno, no i oczywiście nie jest za zimno a w telewizji nie leci akurat "M jak Miłość"

 

hyhyhyhy

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...