Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kondorio, przestań Ty nas już wku**wiać i zapodaj wreszcie foty nowego sprzęta!!! :)

Nie bądź taki tajemniczy don Pedro :biggrin:

...bo następnym razem przewrócę Cię na przejeździe ;)

 

ucio

 

 

no co ziomus, widziales mnie przecież :) a na fotosy musicie poczekac az dopieszcze bandziora, czekam teraz na kierunki bo jeden wogole nie pali i jak tylko wszystko zamontuje i poskaldam do kupy to wynajme sciane na Dominikanskim i bede sie chwali przed calym Wrockiem :) :D :icon_mrgreen:

 

 

 

 

przyznać sie, łąjzy - ktoś dzisiaj latał??

 

ja przed takim dużym rondem z kostką wystraszyłem jakiegoś jegomościa na BMW. stał grzecznie w korku za radiowozem :D - sorry stary :D

 

szukam cały czas jakiejś ciekawej miejscówki, gdzie można by troszkę po winkielkach poszaleć, na razie znalazłem tylko dwa wiaduty przy moście grunwaldzkim i tunel na kazimierza.

ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

 

pozdro251

 

 

fajna traska jest jak sie jedzie na bielany od strony Muchoboru Wielkiego, nazywa sie chyba Przemyslowa ale trzeba uwazac bo na jednym zakrecie postawili niedaleko siebie 2 krzyze-wiec daje to do myslenia :) ja codziennie tedy latam do pracy

 

pozdro kondon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: Ja dziś i wczoraj po około 80 km zrobiłem...łącznie ponad 170 wyszło. Dzis np. byłem w Żórawinie, na Bielanach i w Mirkowie, no i oczywiście po naszym Kochanym mieście sporo sie powoziłem.

 

Czy jest tu zalogowany człowiek z którym jechałem od Bricknera do Galerii Dominikańskiej w poniedziałek 4 lutego?? Jeśli tak to niech jakąs wiadomośc. Poza tym spotkałem kilku motocyklistów więc nie jest źle.

 

Zima juz sobie na dobre odpuściła , mam nadzieje, tylko poranki troche chłodne no i szybko sie ściemnia

no ale na prawdziwy sezon trzeba jeszcze troche poczekać...

 

Narazie pozdrawiam i do zobaczenia na trasach. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to jak już tak tu pierniczymy, to może zgadamy się na weekend na jakiś mały wypadzik?

 

A co po niektórym to nie wypomnę, że nie dali znaku o wypadzie do Sobótki... Pamiętliwy nie jestem... I świnia też nie... Ale opony Ci przebiję :)

 

SAM w niedzielę się turlałem. Po mieście, zajrzałem do zajezdni, potem jeszcze na chwilę na Bielany... I tak pół dnia zleciało. ;)

 

To jak, lecimy gdzieś w sobotę/niedzielę? Szybka, męska decyzja.

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...