Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocławska motocyklistka melduje się :D witajcie, czy szykuje się w najbliższym czasie jakiś wypad za miasto? pozdrawiam:)

 

 

siemanko bede chyba pierwszy jak cie powitam :) a co do wypadow to trzeba obserwowac caly czas co sie dzieje na forum

 

pzdr kondon :)

 

 

 

pees.

idzie ktos na DZEM 28 lutego?? i czy ma ktos odpsrzedac taka sprezyne do mocowania wydechu z rura od kolektora ?

Edytowane przez kondorio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to troche extremalne, ale ma ktos ochote dzis z wieczora sie pobujac...

 

Szlag mnie w domu trafia, Suzi chodzi po glowie...

 

Zlituj sie ktos, samemu... tak troche SZmutno :banghead:

 

Pozdro!

 

Ps Piszcie SMS'y, moge juz byc w drodze, a np. na miescie spotkac sie mozna (dane w karcie pod zdjeciem).

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to troche extremalne, ale ma ktos ochote dzis z wieczora sie pobujac...

 

Szlag mnie w domu trafia, Suzi chodzi po glowie...

 

Zlituj sie ktos, samemu... tak troche SZmutno :biggrin:

 

Pozdro!

 

Ps Piszcie SMS'y, moge juz byc w drodze, a np. na miescie spotkac sie mozna (dane w karcie pod zdjeciem).

 

Ja sie z checia wyrwe pojeździć.

Prosto z tyry do garażu.

 

Ktoś jeszcze ??

 

Pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie zaglądnąłem na forum wczesniej...bym sie zabrał z wami no ale cóż okazji sporo jeszcze bedzie w tym sezonie.

 

Dopiero do domciu wróciłem....i włączyłem kompa.

jak tam przejażdżka, napiszcie coś :icon_mrgreen: , bo moja Suzi dzis samotna w garazu cały dzień..ale jak wracałem do domu przed chwila no to zajżałem do niej oczywiście..w końcu dzis walentynki, trzeba było sie przytulić.... :wink:

Pozdrawiam.

 

PS. widziałem dzis na mieście pare moto ale pojedyńczo więc to chyba nie wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylimy, rządzilimy, jeździlimy :icon_mrgreen: :wink: :biggrin:

 

Temperatura nie doskwierała (+4*C), może za wyjątkiem mojej osoby, bo bez wiatrochronów na kostkach (a w półbutach tylko) te właśnie zawiewało - jednak czym że jest uczucie zimnych kostek, kiedy ma sie za plecami dwóch wspaniałych kompanów MEGA WYPASIONEJ PRZEJAŻDŻKI :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

Saska, DaVeWroc jeszcze raz SZACUN :notworthy:

 

Oby więcej takich spontanów w większym gronie rzecz jasna!

 

Pozdro 4 all :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, imperator, kupuj buty, co by po kostkach nie pizgało i dajesz rade:]

 

musimy na to rondo podskoczyć jeszcze kiedyś

 

pozdro251

 

 

Dzięki za przejażdżkę , było wszystko co trzeba : dużo jazdy , knajpa , koncert live , winkle , rondo od którego nie można się uwolnić , 5-minutowe czerwone światło, i bardzo urocza Pani na skrzyżowaniu pod FAT'em. Długo by opowiadać....

 

Jak by co to jutro też śmigam wieczorem. ( chyba ze deszcz , snieg , zaraza )

 

 

Pozdrawiam

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę koledzy twardo jeżdżą :bigrazz:

Nieprzerwanie od listopada.

 

 

Dzisiaj w okolicach 18 wyjeżdzam.

 

Jak by co kontakt sześć sześć osiem - osiem siedem zero - sześć osiem sześć

 

A teraz koniec pracy i do domu.

 

Pozdrawiam

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę koledzy twardo jeżdżą :P

 

 

a nie, będziemy sie pierrdolić jak co poniektórzy i strugać jarząbka "yy, bo zimno, bo ciemno, bo głodny jestem i zmeczony. w niedziele moze na rynek pojade.." wielcy, kurrwa, motocykliści....

 

tam skąd ja pochodzę, moturz jest po to, żeby latać..

 

pozdro251..

 

imperator, dave - ja nie wiem czy polatam z wami dzisiaj, ale raczej nie - z uwagi na późną porę końćzenia pracy i krojące się potem jakieś piwko ze znajomymi.

 

..... po wódkę do Czech jadę :P ;-) W końcu trzeba opić koniec naprawy Suzi ... ;)

 

trzymamy za słowo

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...