Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ImperatoR przepraszam. umówiłem sie z Toba na 18 ale dopiero ok 20 mi sie z domu udalo wyrwać.W ferworze walki tak pedziłem do moto ze nie zauwazyłem ze bateria w tel ok 20 musiała paść (zobaczyłem to dopiero pod garażem ) wiec siła rzeczy śmigałem sam. Troche ponad godzinke po wioskach i lasach w kierunku brzegu dolnego. Niby tylko -3 stopnie ale dośc nieprzyjemny wiatr skutecznie znechęcał.

 

Ale jutro w dzien powinno być ciepło i chyba jakas dłuższa traske zrobie..... Jacyś chetni ???

 

 

Pozdrawiam

DaVe

Edytowane przez DaVeWroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaVe, wszystko OK. Polatalem po miescie, jakas godzinke, moze poltorej (szczesliwi czasu nie licza). Dozbroilem się (dodatkowa, podwojna warstwa kalesonek, bluza z kapturkiem co by otulala kark) i nie czulem ani troche zimna za wyjatkiem... wiadomo --> kostek (notabene, dzieki forum zapewne juz pol Wroclawia wie, ze jak latam to mi zimno w kostki :P). Odprowadzilem swoja Su do "domku", dalem buzi na dobranoc i jak kazdy mezczyzna w takich chwilach (kiedy uwalnia sie od kobiety), poszedlem upajac sie alkoholowo w "gumowej rozy" :D Skorzane ciuszki robily furore, na szczescie nie przystawial sie do mnie zadEN jegomosc. Co do dzisiejszej soboty... pogoda ladna... ale walcze z kacem... czekam na rozwoj wydarzen :clap:

 

Pozdro!

 

Ps. Gdzie mozna tanio kupic Nitro NB 101 model 2008 (cale czarne, bialych na allegro jest w cholere, czarnych tez, ale drogie. Szukam czarnych w cenie bialych :crossy: )

 

Ps2. Caly czas chodzi mi po glowie ta babeczka spod FAT'u... skoro tak mdlala na widok motongow, to moze kiedys tu zagladnie i zagai do ImperatoR'a, :biggrin:

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Co do dzisiejszej soboty... pogoda ladna... ale walcze z kacem... czekam na rozwoj wydarzen .....

 

 

Jem sniadanie i ide w ramach rozpoznania polatać z godzinke w okolicy. Jak bedzie akceptowalnie to mam wyznaczona trase z 6-8 zamkami , jakaś zapora itd.pozatym mam na oku okolice gdzie ostatnio znalazłem GENIALNY kawałek asfaltu ze znakiem UWAGA WINKLE - 5km , wioskowa droga na 2m szerokosci w dobrym stanie ciagnie sie przez gory - same zakrety i wzniesienia i niezłe widoki.

 

Pozdro

 

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (tj. w niedzielę - 17 luty) zapowiada się fajna pogoda (temp. +2 ~ +5, bez opadów i raczej słonecznie z odrobinką chmur) w związku z tym sugeruję, żeby się zebrać większą ekipą i zrobić małą wycieczkę.

 

Przewodnikiem, dalej zwanym gjepeesem na czubie, mianuję DaVe'a (coś wspominał o jakiś zameczkach i malowniczych trasach za Wrockiem).

 

Ustalmy godzinę, miejsce spotkania i WIO :notworthy:

 

Czekam na odzew :crossy:

 

:wink:

Edytowane przez ImperatoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się jak najbardziej, ale pod warunkiem, że nie będziemy jeździć w kółko wokół FAT-u. Imperator, ona nie wróci... :notworthy:

Dzisiaj było skuwanie płytek, wywalanie gruzu, a słońce po oczach biło... Trudno, siła wyższa.

Jutro sobie odbiję...

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się jak najbardziej, ale pod warunkiem, że nie będziemy jeździć w kółko wokół FAT-u. Imperator, ona nie wróci... :buttrock:

Dzisiaj było skuwanie płytek, wywalanie gruzu, a słońce po oczach biło... Trudno, siła wyższa.

Jutro sobie odbiję...

 

ucio

 

 

Dzisiaj faktycznie pogoda dopisała. Ja sie wyrwałem z domu w okolicach 12 , Najpierw troche po miescie a potem w traske. w sumie wyszlo mi z 270km. Jeździłem gdzies pomiedzy świdnicą , wałbrzychem i nową rudą. Znalazłem pare ciekawych miejsc które sie pnią powyzej 700mnpm ale juz dalej potrafił lód leźec na drodze (ok -7 stopni na tej wysokosci) .Za to traski malownicze i mocno ciekawe. Jakies zamki sie oczywiscie przewineły.Warto też wrócic troche wczesniej niz ja dzisiaj bo złapała mnie noc i zrobilo sie raczej "zimno"

 

Jak by co to ja jestem za jakimiś górkami jutro.

 

 

Pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję spotkać się o godzinie 13stej (od tej rzekomo ma być już temp. na plusie) przy ORLEN'ie przy dworcu glownym PKP. Nie wiem, czy to dobre miejsce i czas (choc wydaja mi sie optymalne), ale ktos z propozycja wyjsc musi, aby pozostali mogli sie ustosunkowac.

 

Ide w kime, padam na pysk...

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję spotkać się o godzinie 13stej (od tej rzekomo ma być już temp. na plusie) przy ORLEN'ie przy dworcu glownym PKP. Nie wiem, czy to dobre miejsce i czas (choc wydaja mi sie optymalne), ale ktos z propozycja wyjsc musi, aby pozostali mogli sie ustosunkowac.

 

Ide w kime, padam na pysk...

 

Pozdro!

 

Postaram się wpaść o ile temp. pozwoli chociażby żeby zobaczyć kolejnego Bandita. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...