Skocz do zawartości

Zdałem!Zdałem egzamin na kat"A" za pierwszym razem


MAYON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem odebrac swój plastik. :P  

Zadzwoniełm dzień wcześniej, aby upewnić się, czy już jest gotowe do odbioru.

Powiedziano mi że tak, więc czym prędzej dzisiaj się udałem do Urzędu Gminy.

Kazano mi zapłacić, co tez niezwłocznie uczyniłem, podchoczę do okienka i pani urzedniczka wręcza mi nowy, piękny, plastikowy dokument.

Biorę go,  oglądam a tam co?

Tylko kategoria "B".

Pytam o co chodzi?

A pani zagląda w papiery i mówi:  

-Ojej!!! Bardzo przepraszam, ale musimy zareklamować. Będzie Pan musiał poczekać kolejne 2 tygodnie. :P  

 

Sic!!!

 

 

oj wspołczuje wspołczuje ale dobra strona też chyba jest bo bedziesz mieć większą radość jak sie dłużej naczekasz a i tak Ci tego nikt juz nie zabierze (no chyba że policja:P ) ty 2tygodnie a ja 2lata i to do próby zrobienia hehe

 

daj znać jak już bedzie mieć, a jaki plastik sobie kupiłeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ok. 3 tyg. po egzaminie dzwonie czy jest juz dokument a mi mowia ze wszystkie z tej szkoly przyszly a mojego nie ma czy na pewno zdalem ?

to bylo przerazenie i panika, pojechalem do szkoly aby sie upewnic i okazalo sie, ze gdzies zwieruszyli, ale sie znalazlo - tez czekalem dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja musze jeszcze czekac na dowód i wyjezdzic godzinki , ale na A niedarady zrobic teraz musze czekac az do kwietnia :cry: jak narazie to wyjezdzam godzinki na kat.B i B+E ...........Gartulacje dla wszystkich ktorzy maja juz prawko w kieszeni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę go' date=' oglądam a tam co?

Tylko kategoria "B".

Pytam o co chodzi?

A pani zagląda w papiery i mówi:

-Ojej!!! Bardzo przepraszam, ale musimy zareklamować. Będzie Pan musiał poczekać kolejne 2 tygodnie. :D

[/quote']

 

Tak to jest, jak urzędników nie zmotywuje się odpowiednią pensją i partolą, co się da. A tak w ogóle, to przyjmij moje najszczersze gratulacje. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak sie zda za pierwszym razem to nie ma takiej radosci 8O (ja tez zdałem za pierwszym) jak moja kumpela zdała za trzecim podejsciem to dopiero była radosc(nie trzezwiała przez trzy dni ;) ) im cos przychodzi z wiekszym trudem tym sprawia wiecej radosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GRATULACJE

... nie ważne czy zda się za pierwszym czy kolejnym razem...bez wątpienia już po wszystkim satysfakcja jest ogromna... mi się udało zdać za pierwszym a kurs zrobiłam w super tempie (2 dni) - aż 4litery bolały...

niestety narazie musi mnie zadowolić jazda jako plecaczek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...