Skocz do zawartości

Zdałem!Zdałem egzamin na kat"A" za pierwszym razem


MAYON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miales dzis piekna pogode do zdawania... :) wlasnie tak sobie myslalem wychodzac rano z metra i wsiadajac do bydlowozu (tramwaj) że dzis chcialbym zdawac i zazdroszcze w grudniu takiej pogody zdajacym :D

 

mam nadzieje ze w lutym tez taka będzie :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdecznie gratuluje! Ja wlasnie oblalem :mrgreen: po raz 3-ci.... Bylo nas w grupie 4, plac zdal 1, miasto tez zaliczyl. Jako ze B zdalem juz wczesniej (za 1 razem) to zrezygnowalem z A, wyrobie narazie sobie B a moto zajme sie po maturze :-)

PS Zdawalem w Pile.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHWALIPIETA.

 

Nie no zartuje wiem co to za uczucie takzie rozumie Ciebie jak najbardziej.

mam nadzieje ze w doswiadczeniu z motocyklami rowniez bedzie Tobie wychodzilo wszystko za 1-szym razem.

Pozdrawiam swiezo upieczonego motocykliste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farciarz z Ciebie że za 1razem no ale to nie tylko kwestia szczęscia ale i umiejętności GRATULUJĘ mam nadzieję ze mi sie też uda za 1razem hehe

no to teraz tylko życze Ci jak najszybciej zainwestować w moto i smigać po tych naszych "pięknych" polskich drogach :P

 

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem odebrac swój plastik. :P

Zadzwoniełm dzień wcześniej, aby upewnić się, czy już jest gotowe do odbioru.

Powiedziano mi że tak, więc czym prędzej dzisiaj się udałem do Urzędu Gminy.

Kazano mi zapłacić, co tez niezwłocznie uczyniłem, podchoczę do okienka i pani urzedniczka wręcza mi nowy, piękny, plastikowy dokument.

Biorę go, oglądam a tam co?

Tylko kategoria "B".

Pytam o co chodzi?

A pani zagląda w papiery i mówi:

-Ojej!!! Bardzo przepraszam, ale musimy zareklamować. Będzie Pan musiał poczekać kolejne 2 tygodnie. :P

 

Sic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem odebrac swój plastik. :P

Zadzwoniełm dzień wcześniej, aby upewnić się, czy już jest gotowe do odbioru.

Powiedziano mi że tak, więc czym prędzej dzisiaj się udałem do Urzędu Gminy.

Kazano mi zapłacić, co tez niezwłocznie uczyniłem, podchoczę do okienka i pani urzedniczka wręcza mi nowy, piękny, plastikowy dokument.

Biorę go, oglądam a tam co?

Tylko kategoria "B".

Pytam o co chodzi?

A pani zagląda w papiery i mówi:

-Ojej!!! Bardzo przepraszam, ale musimy zareklamować. Będzie Pan musiał poczekać kolejne 2 tygodnie. :P

 

Sic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no tak... jak by to było aby w Polsce było wszytko od poczatku do konca ok :P - gdzies musi sie siperdzielic :P

 

eheh

 

Mi sie spierdzielilo jak sie zapisywalem na odlewniczej... babka oznajmila mi że moj instroktor nie ma uprawnien do uczenia na kat. A1 bo ma tylko na A... potem sie wydzonila z przeprosinami... hehe glupa baba.. :P szef ja zjechał.. ale się nauczyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

I kolejne 2 tyg (chociaz masz zdane) nie mozesz jezdzic motocyklem. Pal licho - jest zima, ale co robic gdy jest lato i za oknem 30 st C, a kumple jada na przejazdzke motocyklową. Od dnia zdania egzaminu do otrzymania prawka powinny obowiązywać jakieś tymczasowe prawka wydawane przez egzaminatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ico robic gdy jest lato i za oknem 30 st C, a kumple jada na przejazdzke motocyklową. Od dnia zdania egzaminu do otrzymania prawka powinny obowiązywać jakieś tymczasowe prawka wydawane przez egzaminatorów.

 

Wiesz jednak wydaje Mi się że w Polsce nie przyjęła by sie ta metoda, po pierwsze za duża możliwość przekrętów, po dwa trzeba by było wprowadzić jakiś system kontroli który wiązałby się z dodaktowymi kosztami a okres 2 tyg. nie jest jakimś monstrualnie długim okresem.

 

Co do mylenia się ludzi w urzędach, zapewniam was że nie tylko w Polsce urzędnicy się mylą, mylą się na całym świecie, pewnie że u nas cały system jeszcze nie działa wyjatkowo sprawnie ale z drugoej strony są kraje (nawet europejskie) w których procedury wydawania dokumentów uprawniających do kierowania pojazdów są jeszcze bardziej skomplikowane i długotrwałe.

 

Też pamietam swój egzamina na Odlewniczej i moją radość,

moje gratulacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...