Skocz do zawartości

!!!POMÓŻCIE WSZYSTKIM W ZAKUPACH!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś wypatrzyłem ogłoszenie w Dizmarze i pojechałem do Lublina.

To,co tam zastałem (tzn.niby lekko uszkodzony motocykl) było

totalnym złomem jak i wiekszość stojących obok motocykli.

Ciekawe czy cos się zmieniło od roku...

Słyszałem już różne historie o ,,lisim" sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból,sam jezdziłem rok temu po kraju :D byłem i w Lublinie i Białymstoku

ogladac motocykle a kupiłem w końcu koło Bełchatowa Mam aparat cyfrowy (foto

moje drugie hobby) wiec mogę zrobic zdjątka i podesłac jeśli zajdzie taka potrzeba.

teren działania Warszawa rejon południe :)

 

Nio!!! format pierwszej strony jest zarąbisty.Dobrze że mam mały monitor by mnie

jeszcze kark rozbolał jak na meczu tenisowym :D

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł nawet bardzo !! :-) Otóz ja tesh mam problem mianowicie czy mógłby ktoś obejrzeć Simsona S53 w Bielsku Białej bo jak ktoś tam mieszka to dla niego nie problem sie przejść a ja bym musial jechać na darmo tzn.pojade jak bede wiedzial że wszytsko OK.Więc jeśli ktoś by miał możliwość to napiszcie maila a ja podam adres tego gościa.Tym bardziej, że jest malowany a jest z 95 roku i nie wiem co mam o tym myśleć.Także POMOCY !!! Jeśli ktoś ma taka możliwość :) Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Prośba do DrBig'a lub Bukmana. Jak byście kołpaki mieli czas to rzućcie okiem na na Kawasaki EL 250 co stoi w Suzuki - Motocykle Tułecki Szczecin ul. Huzarów 1. No i małą opinię bym prosił czy to warto akie coś za ta kaske kupować. http://suzuki.tu.pl/index_1.htm To nie link bezposredni ale trzeba poszukać w komis a potem chooper/cruiser

 

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zamierzam kupic KAWASAKI GPZ 900.Ostatnio czytam ogloszenie ze zdjeciem w GIELDZIE MOTOCYLOWEJ. ROCZNIK CHYBA 86 PRZEBIEG 40.000 Km. NIE DZWONILEM DO GOSCIA ALE JAK TO KAWASAKI MA40.000 TO MI KAKTUS NA RECE WYROSNIE,CHOCIARZ NA ZDJECIU WYGLADA JAK Z SALONU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś mógłby zerknąć na Yamahę DragStar w Poznaniu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=10588845 , stoi gdzieś na Junikowie (mi to nic nie mówi bo nie znam Poznania).

Z góry dzięki.

Ale mi mówi :lol: :lol: :lol:

Widzę, że to jakiś salon chyba. Jutro zamierzam troche pojeździć to tam chętnie zajadę. Podaj konkretny adres.

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi mówi  :lol:  :lol:  :lol:  

Widzę, że to jakiś salon chyba. Jutro zamierzam troche pojeździć to tam chętnie zajadę. Podaj konkretny adres.

Pozdro

Dyzio

 

Dzoniłem do gościa parę razy, ale nikt nie odbiera. Napisałem do niego maila o adres to podał tylko :"na Junikowie"

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dyzio jeszcze jadna uwaga, jeśli mogę wtrącić: Pytanka można by było zamieszczać też na private, zerkasz gdzie kto mieszka i grzecznie prosisz o pomoc. Czasami nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów i myślę że nie tylko ja, a odpowiedż dla zainteresowanego czasami jest nagląca (privata cztam zawsze).

Co Wy na to :?: Ja służę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...