Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ,

witam wszystkich - z radością dołączam się do was - wreszcie po roku poszukiwań wreszcie zdecydowałem i się zakupiłem na własność VN 750 z 94 r wersja otwarta ;

jeszcze nie zdążyłem przeczytać wszystkich postów - więc pytał będę później

szerokości

Edytowane przez edart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam VN-owcy..Ja sam robię gmole do mojego VN.Obecnie zrobiłem wymiary i rysunek techniczny.teraz zrobię model w skali 1/1.zobaczę jak to wygląda i sie prezentuje wzrokowo ,ewentualnie jakieś korekty w wymiarach i dopiero zrobię z polerowanej nierdzewki .jak zrobię i zamontuję to wrzucę zdjęcia.Może ktoś wie gdzie można kupić uszczelniacze przeciwpyłowe czy jak to nazwać pierścienie zgarniające pył na lagi do VN 750 .Wymieniłem oryngi a zgarniające pył uszczelniacze zostawiłem stare-trochę popękane-obszukałem niby wszędzie na necie i już nie mam pomysłu.Pozdro

 

Nierdzewka nie jest najleprzym materiałem na gmole - w trakcie gięcia spłaszcza sie trochę. Tylko rura bezszwowa/gazowa/ czarna, odpowiedniej grubości ścianki i po wygieciu oddana do chromu. Tak robią solidni rzemieślnicy. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam .

Śmigałem kilka lat na VN750 .

Naprawę prawdziwy chopper, ma swój styl.

Wał, chłodnica,niskie osadzenie,długi widelec,podwójna tarcza.

No i serducho- znane ze swej długowieczności- mocne, prawie 70 ,,kucy'' .

Ej, bo się rozpłacze ;) , został mi tylko zapasowy gaznik .

Był dość ciekawie ubrany . Nieraz na zlotach zdobywał za wygląd jakiegoś browca ;)

No ale przytyło się troszkę i trzeba było zmienić na odrobinkę większy .

Gdybyście chcieli zerknąć jak wyglądał, jest na NK ( Mariusz Konopiński Kłodawa/Poznań )

Została mi też serwisówka .

Sorki że tak się wpakowałem ale to te wspomnienia z VNa .

Fajny moto , fajni ludzie.

Pozdrowionka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was koledzy:) Już niedługo wyjedziemy na drogi a mi pozostał problem z poprzedniego sezonu:( Lekko obcierała mi opona o obudowę kardana więc wymieniłem ją na nową bo myślałem że te tarcia to to,że opona stara i krzywa.Założyłem nową o takich samych rozmiarach 170/80 i jest jeszcze gorzej :( Jakie wy macie wymiary w swoich VN ? Łysy :)

 

Hej:) Koledzy jakie Wy macie rozmiary tylnej opony w swoich VN? Ja założyłem 170/80 i obciera mi o obudowę wału kardana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej:) Koledzy jakie Wy macie rozmiary tylnej opony w swoich VN? Ja założyłem 170/80 i obciera mi o obudowę wału kardana :(

Chyba za szeroka, przykład:

2000 Kawasaki Vulcan 750

Tire Front

100/90-19 [przód ]

Tire Rear [ tył ]

150/90-15

Tu masz rozmiary opon z wszystkich roczników VN750 [ takie same rozmiary ]

http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles...asaki-index.htm

Edytowane przez mirek_VN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski - jeśli została ci serwisówka to może chcesz się jej pozbyć? byłbym chętny

 

Podaję jeszcze raz linka do serwisówki:

http://www.mediafire.com/?yydmzmwwjtr

 

Co do opon- ja mam założoną 170/80 Pirelli Route i nie ma żadnych problemów. Prześwit między wałem a oponą około 1,5cm i z drugiej strony od blokady hamulca podobnie. Popatrz na tą symetrię.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski - jeśli została ci serwisówka to może chcesz się jej pozbyć? byłbym chętny

[/quote

Cześć , ponieważ ,,troszkę grzebie'' w motocyklach wszystkie serwisówki mam wydrukowane i oprawione w formie segregatora (dawno temu jak zaczynałem, laptop w garażu był marzeniem) ale mam na 100% wersję na CD . Podaj jakiś kontakt , może tel. - zadzwonię .

 

Łysy , na bank masz coś z symetrią ( żle wycentrowane koło lub odpukać krzywa rama, przestawiony silnik)

Nie leżałeś na nim ? lub poprzednik? - znasz historię swojego VN a . Sprawdż przekątne (w stałych punktach)

170/80 chodzi z ponad cm. luzem.

Obie moje Kawki na takich chodziły i też miałem nowe ,,glany''.

 

Edytowane przez WĄSKI 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj w salonach, np. rider kiedyś pożyczał - nie wiem, jak obecnie. AFAIR również na statoilu którymś w krakowie mieli motocyklową. więcej informacji powinno być w dziale warsztaty, salony oraz co, jak kupić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...