Skocz do zawartości

Yamaha YZF R6 - pytania, opinie, oceny


Rekomendowane odpowiedzi

co on robi?

On robi dobrze.

 

jak tak to chyba kupie sobie dwa :mrgreen: jeden na zapas jakby sie 1 zmeczyl :P

 

a zeby nie bylo off topic to 2003 + sa ladniejsze :D ex-wlasciciel mojej yami mowil ze nigdy nie potrzebowal steering dampera ;)

 

 

2004 YZF R6 :P czerwona bo szybsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wypadałoby sie przywitać  ( :( )

 

 

edited

R6 bedzie moim drugim motocyklem, bo jak narazie planuje kupić oczywiscie uzywaną Suze GS 500 F (za 2,3 lata :P szybciej nie da rady) Pytam o szóstke ponieważ bardzo mi sie podoba, a dokładnije to już od 1,5 roku mam jobla na jej pkt :-D No i witam wszystkich żeby nie było.

(ostatnio miałam kłopoty techniczne z netem więc musze nadrabiać zaległości) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko :(

 

nie uzywaj jej tylko do turystyki :P cholernie nie wygodna i pamietaj ze potrafi swoje pokazac :twisted: :twisted:

 

kup najpierw ciuchy itd. SAFETY FIRST :mrgreen: :mrgreen:

 

 

PS: taki fajny watek jest na forum >> przy piwie >> pokaz swoja gebe :P wrzucaj fote :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy użytkownicy tego modelu mogą mi coś o nim powiedzieć? Zamierzam kupić coś takiego ale zastanawiam się jeszcze nad CBR600. Co będzie lepszym wyborem? Motocykl nie będzie służył do stuntu ani innych ekstremalnych rzeczy. Czy to prawda że 2gi bieg w yamasze jest dosyć słabym elementem?

 

Mam nadzieję że temat zaraz nie zostanie usunięty przez moderatora. Używałem szukajki ale opinie są dosyć podzielone. Liczę na coś dodatkowego o ile temat nie zostanie usunięty po 5 minutach:)

 

Dzięki z góry za wszelkie sugestie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 - zdecydowanie!! Szczegóły ode mnie masz na PW!!

 

Zdecydowanie nie :notworthy:. PW też napisałem, hehehehehhe - są różne upodobania, ja lepiej się czuję na "litrze" niż na 600. Jak R6, to w zestawie z amorem skretu :biggrin:

 

 

Moze mi ktoś przypomnieć w którym roku poprawiono "dwójkę", bo nie pamiętam teraz, a kolega sie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie i Pawłowi i Panasowi (odpisałem także na PW). Dwa różne punkty widzenia ale co najważniejsze oba poparte własnym doświadczeniem. To rozumiem, za co jeszcze raz wielkie dzięki.

Jeżeli ktoś wie, kiedy była poprawiona ta "dwójka" to bardzo proszę o info.

 

Dzięki i pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule zgubiłeś rocznik :) ale chyba Ci chodzi o rocznik 2000? Dwójkę naprawiono w modelach na pewno 2002. Ja mam 2003 i nie mam żadnego problemu. Co do amorka zdecydowanie polecam, naprawdę to dzień do nocy, chociaż powiedziałbym, że właściwie każdy sportowy motocykl lepiej się prowadzi i nie sądzę by to była kwestia marki czy rocznika. nie wiem jak wcześniejsze modele, ja również wybierając rocznik 2003 miałem dylematy Yamaha czy Honda. Poprzednio latałem na Fazerze ale nie miałem jakiegoś spaczonego gustu co do jednej marki. Niestety, mimo, że oba modele, tj. R6 i CBR RR należą do tej samej klasy to na CBR-e się nie zmieściłem. Pozycja jaką miałem nie pasowała mi - wystarczą inne wyprofilowania w zbiorniku, trochę podniesione/opuszczone, przesunięte podnóżki i wszystko wygląda inaczej. Tak więc jeśli masz wzrost około 185 to sprawdź i to :)

Poza tym moja się sprawuje na medal, w tym sezonie 10 tyś km (może niezbyt wiele), z dziennymi przebiegami do 550 km więc sprzęt daje radę :)

miłego wybierania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, szukalem po forum jednak nie znalazlem nic :P Mam kilka pytan odnosnie R6, ale nie tylko :P

 

1. Mam 176 cm wzrostu i ledwo 60 KG. Z tego co wiem r6 jest najmniejsza w swojej klasie ? Wcześniej jezdzilem na endurkach od 50 do 250 jednak naszla mnie ochota sprobowac swoich sil na jakims sporcie.

 

2. Myslalem nad rokiem 2002 do 2004, moto chcem zdjac z USA, bo są tam naprawde w pieknym stanie z malymi przebiegami, no a w PL z allegro jakos nie wierze. Z tego co wiem ponizej 1999 bylo sporo bledow a potem je poprawili ?

 

3. Sa jakies roznice w wadze czy wymiarach w poszczegolnych latach ? :buttrock: sorx za pytanie , ale nie orientuje sie zbyt w tej klasie. Smigalem na 1999 i wydawala mi sie mala i fajna.

 

4. Moze sa jakies inne moto w tej klasie o masie ponizej 200 kg + nie zbyt wielkich rozmiarach ? Bo nie wydaje mi sie, ze przy mojej masie i wzroscie dam rade z czym kolwiek innym.....

 

Ogladalem cbrki i przerazaja mnie te wielkie baki :P a jak to wyglada z gsxr i innymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...