Skocz do zawartości

enduro za 2 tyś ???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe.. ile można??

Poszukaj w archiwum - cała masa informacji o cz cross!!!

 

wiem,sory ale nie mialem za bardzo czasu-pozatym leniwy jestem 8)

 

w sumie to zamierzam enduraska tylko w zimie wykorzystywac-praktycznie wylacznie na bezdrozach i stad moje kolejne pytanie czy kupowac bez papierow czy raczej z

wiekszosc oferowanych(allegro)nie posiada zadnych dokumentow

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zamierzam enduraska tylko w zimie wykorzystywac-praktycznie wylacznie na bezdrozach i stad moje kolejne pytanie czy kupowac bez papierow czy raczej z  

wiekszosc oferowanych(allegro)nie posiada zadnych dokumentow

 

Tak sie mówi ,ze tylko w zimie jak zasmakujesz jazdy enduro to sezon nigdy ci sie nie skończy czy wiosna jesień lato czy zima .Jeżeli masz pieniądze to lepiej z papierami zawsze możesz przelatywać tylko 100 metrów po ulicy i ci sie moze zdażyć patrol ,tak bedzie bezpieczniej i bedziesz bardziej wyluzowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj CZ i nie sluchaj gadania :mrgreen: .

Na poczatek 125cc. Zadbana maszynka i regularnie serwisowana bedzie grzecznie sluzyla nad hopkami :mrgreen: . Za 2000 wyrwiesz super stan, nie napalaj sie na konkretne ogloszenia - zaczekaj ... na to "wlasciwe".

 

btw: Ile kosztuje zestaw tlokowy do 125cc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zamawiam tłok prox'a do swojej husqvarny i wyjdzie mi to 260zł zamiast 350zł bo ze zniżkami. vertexy kosztują 390-450, zalerzy jak sie poszuka. wiseco 640zł (taki mam teraz wsadzony)

a do cz 125 chyba kosztują kolo 100zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tu żeby kupić sobie cz, a tak naprawdę nie jest to takie łatwe gdyż jak ktoś ma cz to albo niechce się jej pozbyć, abo sprzedaje ją po bardzo wygórowanej cenie (niedawno koło mnie poszła cz 380 za 2300). Ja szukam jusz jakiś czas i jak już znalazłem cz w rozsądnej cenie to był to zreguły jakiś złom (bez wału bez sprzęgła :buttrock: i paru innych rzeczy). Może mi podpowiecie gdzie szukać takiej CZ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawoś :lol: Jak jest z dostępnością nowych części do CZ :?: :?: :?: Jeśli macie jakieś adresy sklepów internetowych jak i zwykłych to napiszcie adresy.

 

Acha dlaczego nie kupowac CZ 250 :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha dlaczego nie kupowac CZ 250  :?:  :?:  :?:

 

Było już o tym w archiwum :buttrock:

 

Napisze w skrócie:

-250 ma tylko 4 biegi (125 ma ich 6)

-250 ma nie wiele więcej mocy od 125, a za to pali dużo więcej benzyny :?

 

Wedlug mnie najlepiej kupic 125 (ewentualnie 380) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mówie że warto poczekać na okazje mnie sie udało kupić dr600 z ohlinsami up side down za 2300pln z dokumentami zarejestrowaną opłaconą usterka polegała na tym że urwała się linka odprężnika i otworzyły sie zawory klijent od którego kupowałem zaprowadził motor do mechanika a ten stwierdził że prawdopodobnie tłok sie urwał i remont silnika nie będzie tani więc mi ją sprzedał ja po dojeżdzie do domu założyłem nową linke i teraz śmigam po lasach i orze pola jeżdziłem wcześniej 125 hondą i musze powiedzieć że tamten motor to była porażka w stosunku do tego a i dodam że motor wyczaiłem na alegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...