Skocz do zawartości

Jakie opony polecacie Bandit 600n 95r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze opon wybór jest ogromny a ja szukam rozmiaru przód 110/70r17 tył 150/70r17 jak jest 110 danej firmy i modelu to znowu nie ma 150 albo profil 60 zamiast 70 pogubiłem sie juz calkowicie a jestem laikiem w tym temacie jesli mozna by bylo nawet jakiś link do ogłoszenia bylbym bardzo wdzięczny.
Gdzieś na forum znalazłem ktoś proponował taki rozmiar 120/60/17 i 160/60/17 co o tym sadzić? pozdrawiam

Edytowane przez Patrykos987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze opon wybór jest ogromny a ja szukam rozmiaru przód 110/70r17 tył 150/70r17 jak jest 110 danej firmy i modelu to znowu nie ma 150 albo profil 60 zamiast 70 pogubiłem sie juz calkowicie a jestem laikiem w tym temacie jesli mozna by bylo nawet jakiś link do ogłoszenia bylbym bardzo wdzięczny.
Gdzieś na forum znalazłem ktoś proponował taki rozmiar 120/60/17 i 160/60/17 co o tym sadzić? pozdrawiam

Leć na forum Bandita, tam Ci spokojnie doradzą i pomogą. Generalnie nie zaleca sie dwóch opona każda innej firmy. Chodzi o przyczepność, odprowadzenie wody etc.

Serwisówka mówi - tylna opona 150/70/17 i na przód 110/70/17 ale wiem ze ciezko dostać taki rozmiar, skontaktuj sie ze sklepem czy warsztatem ktory handluje oponami i porozmawiaj, moze uda sie cos w podobny rozmiarze upolować
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Leć na forum Bandita, tam Ci spokojnie doradzą i pomogą. Generalnie nie zaleca sie dwóch opona każda innej firmy. Chodzi o przyczepność, odprowadzenie wody etc.

Serwisówka mówi - tylna opona 150/70/17 i na przód 110/70/17 ale wiem ze ciezko dostać taki rozmiar, skontaktuj sie ze sklepem czy warsztatem ktory handluje oponami i porozmawiaj, moze uda sie cos w podobny rozmiarze upolować
Rozwiniesz o tej przyczepności i odprowadzaniu wody przez dwie, różnej firmy opony motocyklowe? Chętnie się dowiem bo przecież uczyć się trzeba całe życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz o tej przyczepności i odprowadzaniu wody przez dwie, różnej firmy opony motocyklowe? Chętnie się dowiem bo przecież uczyć się trzeba całe życie

Szkoda ze Tomka Kulika nie ma już na forumie to by Ci wytłumaczył.

W dyskusje mnie nie wciągniesz bo nie mam czasu ani chęci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda ze Tomka Kulika nie ma już na forumie to by Ci wytłumaczył.

W dyskusje mnie nie wciągniesz bo nie mam czasu ani chęci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skoro nie masz checi to po co piszesz głupoty? Motocykl to nie samochód, gdzie nie można właśnie z tego powodu stosować dwóch różnych opon na jednej osi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz checi to po co piszesz głupoty? Motocykl to nie samochód, gdzie nie można właśnie z tego powodu stosować dwóch różnych opon na jednej osi.

Dramat …….. JPRDL ……..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dramat …….. JPRDL ……..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fakt, zawiele nie masz do powiedzenia. Więc kończę te bezowocne przepychanki. Owszem, są szkoły które mówią, żeby były takie same lecz nie jest to koniecznością. Oczywiście mówimy o oponie tej samej konstrukcji i podobnym bieżniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zawiele nie masz do powiedzenia. Więc kończę te bezowocne przepychanki.

Uffff…..

No to Patrykos987 jak wyżej napisałem. Oczywiście twoj wybor ale lepiej pogadaj z tymi co sie znają i siedzą w tym, wytłumaczą, doradzą itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/pirelli-110-70-17-tl-54h-sport-demon-przod-13754229221

https://allegro.pl/oferta/pirelli-sport-demon-150-70-17-promo-swieze-13625166560

Co do cen to poszukaj. Powyższe linki podaję aby zobrazować o jakie opony chodzi. Kiedyś zużyłem dwa komplety. Jak dla mnie opona rewelka. Są też opinie w necie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:


Szkoda ze Tomka Kulika nie ma już na forumie to by Ci wytłumaczył.
 

Taaaaaaaaaaaa, i dowiedzieli bysmy sie, ze jedyna sluszna opcja szkolenia jest na jednym motocyklu  🤣

Od siebie polece cokolwiek z firmy Metzeler np Interact 8 ( jezeli sa ejszcze produkowane ) albo Roadtec 01 najnowszea produkcja. Trzyma dobrze i na mokrym.

 

🙂

15 godzin temu, Patrykos987 napisał:

Witam czy mógłby mi ktoś pomóc w doborze opon wybór jest ogromny a ja szukam rozmiaru przód 110/70r17 tył 150/70r17 jak jest 110 danej firmy i modelu to znowu nie ma 150 albo profil 60 zamiast 70 pogubiłem sie juz calkowicie a jestem laikiem w tym temacie jesli mozna by bylo nawet jakiś link do ogłoszenia bylbym bardzo wdzięczny.
Gdzieś na forum znalazłem ktoś proponował taki rozmiar 120/60/17 i 160/60/17 co o tym sadzić? pozdrawiam

branding-video-negative.svg
ZAMKNIJ

 

Przod moze byc w wysokosci inny niz tyl, bo jest to ustosunkowane wysokoscia w stosunku do szerokosci i podawane jest wlasnie w %% czyli cytfy 50, 60 , 70.

Opony tylko jednej firmy, zadnych mieszanek to nie moto GP

 

🙂

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować znaleźć podobne opony różnych marek, ale po co? 
Aby zaoszczędzić 100 czy 200 zł?
 
Nie chodzi o oszczędzanie a o rozmiar. Są takie rozmiary, które trudno dostać. Np są produkowane z kostka ale nie ma szosowych. Lepsze to, niż np stosowanie z niższym profilem. Na takich kołach nie dość, że się źle prowadzi ale też trudno postawić na centralce. Z bagażem czasami staje się to wręcz niemożliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...