Skocz do zawartości

Co nam sie najbardziej podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

ZX-7R ----->> Piękne okrągłe reflektory R1---->> Mam tyle plakatów że szokkkk

KTM 640 (dalszej specyfikacji nie znam)---->> do jady turystyczno-terenowej

YAMAHA Warrior(albo jakoś tak)---->> MATKO cóż za pojemność SILNIKA

 

No i oczywiśćie MZ ETZ 251---->> KLASYK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle mam słabość do włoskiej szkoły projektowania. Popdobają mi się kratownicowe ramy, ogólnie włoski design, zazwyczaj konkretne zawieszenia i użycie szlachetnych materiałów jak karbon. Najpiękniejsze to MV Agusta

Brutale Oro, F4, Aprilla RSV 1000, niektóre Benelli. Z japońskich to bardzo mi się podoba Nija ZX10R, Gikser 600/750 2004r, R1 2002r w srebrnym malowaniu, 954 i jeszcze pare. Sam ostatnio choruję na 929 choć dużo bym w niej zmienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie będe oryginalny ale na kolana rzuciła mnie XJR 1300 oraz GSX 1400 .Dla mnie to topowe nakedy.

Miło było by dosiadać któregoś z muskularnych turystyków np.taki FZS 1000 albo TDM 900.

A z nowości to uważam ,że Moto Guzzi Brewa 1100 po prostu rulez :buttrock:

Pozdrawiam.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to pytanie jest tendencyjne:)

Po drugie to mi sie podoba fazer 1000,vfr750 (94-97),sv 1000s.

plastiki to xx,ducati 916,996(ale tylko z wygladu i dudnienia-bo uzytkowac tego bym nie chcial:)

z golasow to cb 1300,no i oczywiscie cb 750:)

a najbrzydsze moto-kazde ze znaczkeim HD(ale sie narazilem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podchodzi Ducati 996. Urzekające jest jego prosta (bryłowata) linia, pozbawiona wszelkich zbędnych owiewek, oweweczek i wlotów. Wogle było by super gdyby jeszcze ducati w przyszłośći zrezygnowało z asymetrycznego wachacza bo moim zdaniem psuje trochę wygląd tego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) cóż za dyskusja. oczywiście że AFRYKA!! ;) a sportowe wiadomo fireblade(honda to honda:)), z resztą jest wiele fajnych sportów (zx10, stary zygzak 1100 super maszyna, mniejszy z reszta też. z reszta czy patrzymy na wygląd czy cały przegląd wad i zalet?;) wielu tu nie wymienie, a jest kilka maszynek które każdy chciałby mieć w garażu ;) i tego życze Wam i sobie ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) cóż za dyskusja.  oczywiście że AFRYKA!!  ;)   a sportowe wiadomo fireblade(honda to honda:)), z resztą jest wiele fajnych sportów (zx10, stary zygzak 1100 super maszyna, mniejszy z reszta też. z reszta czy patrzymy na wygląd czy cały przegląd wad i zalet?;)  wielu tu nie wymienie, a jest kilka maszynek które każdy chciałby mieć w garażu ;)  i tego życze Wam i sobie                  ;) pozdr

 

no jakbym patrzyl tylko na wyglad to pewnie ujezdzal bym teraz zx7r ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...