Skocz do zawartości

Co nam sie najbardziej podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Zostalem dzisiaj natchniony do poruszenia tego tematu - jakie motocykle wam sie najbardziej podbaja? Mi sie najbardziej z wszystkich podoba cbr900rr fireblade - rok 94-95 cos takiego :)

 

edit: oczywiscie staram sie dąrzyc do posiadania takiej maszyny ale chyba jednak za malo $$$$$$ mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ścigacze to strasznym fanem nie jestem ale...

GSXR750 91 na upsie ostatni olejak to cos pięknego :) :buttrock:

Fireblade 95 tez mi się zawsze podobał.

z nakedów CB 750

crossówki od Yamahy YZ i enduro WR

a ogólnie choppery cruisery customy - tego typu klimaty są mi najbliższe i mógłbym pisać o tym długo ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to motocykl musi miec 2 lampy przednie i sprawiac wrazenie masywnego, tzn szeroki, aha i miec tlumik na wierzchu, najlepiej podwojny po jednej stronie

 

http://www.bikepics.com/pictures/087387/ < the best

 

ladne sa fzr z konca lat 80tych

stare bladawce

przod nowych r1 , r6 ,bo tyl to jest zje*any, starsze modele r6

 

no i oczywiscie CBXy750 :);):D:D:D

 

zapodaje wydech i tyl, mam na mysli swiatla tylne, bo ogolnie ta r1 troche przesadzona jest, gapta sie na wydech :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencją motocykla w czystej formie oraz dziełem sztuki w jednej i tej samej osobie jest nie kto inny jak YAMAHA XJR 1300SP w wersji z czarnym silnikiem. Do towarzystwa należy dodać takie znakomitości jak Suzuki GSX 750 - 1200 Inasuma, GSX 1400, Kawasaki Zephir 1100, Honda CB 1000 Big One oraz następczyni CB 1300. Jednym słowem motocykl musi być duży, masywny, szybki i zwrotny w skrócie UJM. Nie stronię też od Dragsterowych klimatów, podoba mi się Yamaha V-max, Kawasaki ZL 900 - 1000 (Eliminator). Ze sportowo-turystycznych wymienić mogę Hondę CBR 1000 SC24, Kawasaki GPZ 900R.

Jeśli chodzi o typowe przecinaki to mam słabość do Kawasaki ZX-7R, Yamaha YZF 750R i na deser Bimota SB6.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiekniejszym motocyklem jest dla mnie Aprilia RSV 1000 model 2004.Na zdjeciach nie robi takiego wrazenia jak w rzeczywistosci ale na zywo :) ,ta dbalosc o szczegoly,po prostu super :mrgreen:Stoi taka w Motoboxie w Bielsku,kto ma blisko niech sobie skoczy tam ja poogladac.Tyle zebym jej nie kupil,nie mam przekonania do wloszczyzny.

Bardzo podobaja mi sie tez fajnie zrobione dragi z H-D albo np. z Intruza.

Wyglad wygladem ale ja po niemilych doswiadczeniach z R1 juz nie patrze na wyglad,bardziej zalezy mi na bezawaryjnosci sprzeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...