Skocz do zawartości

AMOREK SKRETU


Johan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos powiedziec do czego sluzy ten amor skretu ?  :?  :?  :?  :?

 

do podpierania sie na ostrych zakrętach :idea: , właściwie to dlaczego nie nazywa się amortyzator zakrętu ?

 

[ Dopisane: 01-02-2006, 17:51 ]

Ten amorek Scotta jest  ciekawy ,i cena 404$tez do przyjecia,a na Polske jest przedstawiciel Scotta?, czy trzeba sprowadzic go osobiscie.

 

szukałem w necie i nie znalazłem tego w polsce, ani w germanii, ani w uk. chcąc kupić go w usa musisz doliczyć około 100 baksów na przesyłkę. znalazłem matołków co chcą 48 zielonych za shipping ale dodatkowo 36 $ za obsługe ich przelewu, czyli tak czy owak 300 zł dokładasz do in

teresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie male pytanko bo wlasnie znalazlem na ebay amorek skretu Scotta http://cgi.ebay.com/ebaymotors/03-04-YAMAH...sspagenameZWDVW i czy ten amorek jest kompletny pod wzgledem srobek itp. i czy warto kupowac uzywke (cena doscy atrakcyjna) czy w takim amorku jak ten scotta moga byc ukryte wady uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś stąd wylecieć za takie pytania. Swoim lenistwem nas obrażasz chłopcze!!  

pzdr

 

do podpierania sie na ostrych zakrętach  , właściwie to dlaczego nie nazywa się amortyzator zakrętu ?

 

Tak , duzo mi to mowi. chodzi mi o to jak on dziala , jak to sie dzieje ze mozna sie nim podpierac :) lokciem sie podpierac czy jak :roll:

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 14:03 ]

ok juz jakos tam zrozumialem 8O :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to? http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPa...Path=75_219_294

Warto sie pchac w cos takiego? nie wydaje mi sie zeby to byl jakis szjas... moze mial ktos doczynienia...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to? http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPa...Path=75_219_294  

Warto sie pchac w cos takiego? nie wydaje mi sie zeby to byl jakis szjas... moze mial ktos doczynienia...

 

LSL nie jest lichym towarem, weż tylko pod uwagę że to co na zdjeciu to nie musi byc naprawdę. np pytałem ich i pomimo że na foto jest mocowanie górne to doVTR mają tylko boczne, do lagi, a takie akurat mi sie nie podoba. ja dołożyłem 200 zł i wziąłem scotta z ebaja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...